"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Олександр Старух: потужності запорізької медицини - 5 тисяч щеплень від COVID щодня

14 травня 2021 - 11:37

Про це повідомив голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух 14 травня під час пресконференції з актуальних питань життєдіяльності регіону.

За словами очільника області, кампанія з імунізації населення Запорізького краю йде за графіком. Протягом останніх днів область посідає 4-6 місце серед інших регіонів за кількістю вакцинацій. Всього з початку вакцинальної кампанії перше щеплення отримали 34 573 особи. Найближчим часом очікується нова поставка вакцини, що дозволить запрошувати на щеплення людей, що зареєструвалися в додатку “Дія”.

  • Наші медики вже роблять щеплення другою дозою. Зовсім скоро розпочнемо масову вакцинацію за листом очікування “Дії”. Потужності нашого регіону дозволяють робити до 5 тисяч щеплень щодня, і це нормальний темп, - підкреслив Олександр Старух.

Керівник облдержадміністрації також нагадав, що, незважаючи на жовту зону, ніхто не скасовував маски та соціальну дистанцію.

  • Травневі свята в області пройшли спокійно і без суттєвих порушень. Однак останніми днями кількість захворювань на ковід знову почала збільшуватися. Якщо так піде і далі, регіон можуть повернути до помаранчевої зони. Якнайшвидше подолання епідемії залежить від кожного з нас, не будьте байдужими до свого здоров’я та безпеки оточуючих людей, - наголосив Олександр Старух.

Окремо очільник області зазначив, що  обласна влада разом з територіями продовжують роботу з розробки програм допомоги малому бізнесу, що зазнав найбільших збитків від посилення карантинних обмежень. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації