Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В область прийшла друга хвиля грипу

15 грудня 2009 - 14:09

- За останні 5 днів до лікарів звернулись  3790 жителів області. Особливо складна ситуація спостерігається у Запоріжжі та Енергодарі, де хворіють переважно діти шкільного віку, - поінформував присутніх на брифінгу заступник голови ОДА Микола Фролов. Тож, враховуючи ці факти, обласна надзвичайна протиепідемічна комісія затвердила рішення з 16 грудня призупинити роботу загальноосвітніх навчальних закладів у цих містах.

Крім того, щоб запобігти розповсюдженню інфекції, наразі у регіоні заборонено проведення культурно-масових заходів. Працівників сфери торгівлі, транспорту та інших установ, де відбувається найбільше скупчення людей, знову зобов’язали вдягнути марлеві пов’язки.

Микола Фролов як керівник протиепідемічної комісії запевнив журналістів, що область до другої хвилі епідемії грипу готова. На сьогодні в лікарнях підготовлено додатково 6,5 тисячі ліжок, створено запас медикаментів, зокрема, і добре відомого препарату «Таміфлю». Аптечна мережа наповнена противірусними препаратами та антибіотиками.

Загалом, з початку епідемії в області на грип та ГРВІ захворіли 86,5 тисячі людей, у 24 з них підтверджено діагноз А (H1N1)-Каліфорнія.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 872 удари по 25 населених пунктах Запорізької області

Шанс на повноцінне життя: у Запорізькій області здійснили успішну трансплантацію нирок двом чоловікам

У Запоріжжі уклали першу угоду за оновленою програмою «єОселя»

Оновлена програма «єОселя»: більше можливостей для ВПО та жителів прифронтових регіонів

Пам’ять жива: у Запоріжжі вшанували пам’ять ще 85 полеглих Захисників і Захисниць

Чарівним експресом до різдвяної казки: вихованці юнацького патріотичного руху «Байда» повернулися з казкової подорожі до Львова

Проєкт «ProЗдоров’я»: як лікарі навчають підлітків правильному харчуванню та догляду за собою

«Для нас Запоріжжя – це приклад стійкості», – виконавча директорка Українського культурного фонду Анастасія Образцова

Діалог влади та бізнесу: електронні сервіси ПФУ – крок до цифрового офісу

Корупція боїться твого контролю: інформаційно-просвітницька кампанія від НАЗК

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.12.2025