Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Анонси

До уваги журналістів!

20 травня 2021 - 08:14

Сьогодні, 20 травня, об 11:00 відбудеться третій етап дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія - велике майбутнє». Тема заходу: збереження та захист природи Хортиці.

Як зберегти флору та фауну острова? Як поєднати дбайливе відношення до біоценозу та розвиток Хортиці? Яка роль науки в цьому процесі? Що таке природоохоронна пропаганда та як вона реалізовується в заповіднику? На ці та багато інших питань будуть знаходити відповіді учасники третього етапу обговорень.

Участь в заході планують взяти: заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександр Краснолуцький, директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, директор Національного заповідника Хортиця Максим Остапенко, в. о. директору Департаменту захисту довкілля облдержадміністрації Сергій Карпій, завідувачка сектора охорони природи Національного заповідника Хортиця Світлана Охріменко, начальник управління соціальної сфери комбінату «Запоріжсталь» Сергій Самарський групи компаній Метінвест, еколог-краєзнавець, керівник ГО Асоціація «Екологічна освіта» Віталій Шелегеда, доктор філософських наук, співробітник Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України Юрій Завгородній, завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, доктор біологічних наук, професор Олександр Рильський та інші.

Місце проведення: ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», вул. Тургенєва, 29.

Вхід у будівлю ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» лише у засобах захисту (маска, респіратор).

Можна стати учасником заходу онлайн, треба лише зареєструватись у Google-формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePulYtOrdQUEaXBnzBzoBCqz1gwsm1j6sq3Pj3fwP96usKCw/viewform

Після реєстрації ви одразу отримаєте посилання на зум-конференцію.

Крім того, захід буде транслюватись онлайн на ФБ-сторінках ЗОДА та ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: школярі з Комиш-Зорянської громади взяли участь у молодіжному обміні

Інспектор служби освітньої безпеки – надійний партнер школярів і батьків

В Запоріжжі відбувся гандбольний турнір на честь Захисника України Михайла Цапа

«Було дуже страшно», – жителі Кушугумської громади та Запоріжжя оговтуються від чергової нічної ворожої атаки

Україна на шляху до ЄС: запорізькі підприємці та експерти обговорили зміни в законодавстві

Solar Step: нові можливості для жінок в сонячній енергетиці

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1298-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1298-го дня війни

Україна робить крок у майбутнє: Мінцифри запустило першу державну онлайн-платформу зі штучного інтелекту

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.09.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 607 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» в Запорізькій області: дайджест новин вересня