"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька область готує базу для економічного зростання

27 травня 2021 - 16:19

Запорізька область – завжди була і залишається одним з найбільших центрів економічного, промислового, технологічного та інтелектуального розвитку, - зазначив у своєму виступі на інвестфорумі очільник області. 

- Ми чітко розуміємо свої сильні сторони, вибудовуємо пріоритети розвитку та впевнено крокуємо до високих стандартів життя, - підкреслив Олександр Старух.

Запорізька область в цифрах це: 12,8% машинобудування, 36% сталі та 22% чавуну  країни. А енергетичний комплекс - найпотужніший в Україні і становить понад ¼ виробництва всієї електроенергії.

- Днями в Енергодарі на підприємстві ДТЕК презентували відкриття унікального енергосховища, що дасть старт новому ринку накопичувальної енергії в Україні. Крім того Запорізька область є лідером з реалізації проєктів альтернативної енергетики, - наголосив Олександр Старух.

Керівник облдержадміністрації зазначив, що минулий рік, прожитий в умовах пандемії, дещо погіршив економічну ситуацію в регіоні. Однак вже з початку 2021 року спостерігається значний економічний ривок. 

- Приміром минулого року на нашому автомобілебудівному заводі не виготовили жодного авто. А вже сьогодні підприємство почало швидко нарощувати потужності. Так, тільки за останній квартал продали 50 нових автобусів до Польщі. Також укладено угоду з компанією Reno і до кінця року очікуємо понад 10 000 нових авто, - прокоментував Олександр Старух. 

Голова Запорізької ОДА підкреслив, що Запорізький регіон – край працьовитих, незалежних, впевнених у своїх силах людей, відкритих для нових ідей, які щодня працюють на розвиток своєї малої батьківщини. Керівник також підкреслив, що наш регіон це туристична перлина, адже має безліч чудових локацій та масу варіантів відпочинку.

- Цьогоріч завершуємо оновлення державних доріг. Вже влітку до Запорізьких курортів з Дніпра чи Полтави можна буде дістатися за лічені години. Ми розвиваємо нашу перлину - Хортицю. Вже розпочали оновлювати історичну частину, а в планах зробити острів центром відпочинку вихідного дня, - повідомив Олександр Старух.

Голова Запорізької ОДА звернувся до всіх учасників форуму, закордонних інвесторів та українських бізнесменів із запрошенням до співпраці. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року

У Запоріжжі пройшов авторський концерт заслуженої діячки мистецтв України Наталії Боєвої

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року

Україна впевнено рухається до створення комфортних умов життя для людей з інвалідністю – Президент

Обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин

Людей з протипоказаннями до вакцинації менше ніж 1% від дорослого населення України

Машинобудівне конструкторське бюро Прогрес відзначає 30-річчя Збройних Сил України

Будівництво мосту вже на фінішній прямій: змонтовано останній вант

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

Увага суспільства до проблем волонтерів та осіб з інвалідністю має бути постійною