Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область готує базу для економічного зростання

27 травня 2021 - 16:19

Запорізька область – завжди була і залишається одним з найбільших центрів економічного, промислового, технологічного та інтелектуального розвитку, - зазначив у своєму виступі на інвестфорумі очільник області. 

- Ми чітко розуміємо свої сильні сторони, вибудовуємо пріоритети розвитку та впевнено крокуємо до високих стандартів життя, - підкреслив Олександр Старух.

Запорізька область в цифрах це: 12,8% машинобудування, 36% сталі та 22% чавуну  країни. А енергетичний комплекс - найпотужніший в Україні і становить понад ¼ виробництва всієї електроенергії.

- Днями в Енергодарі на підприємстві ДТЕК презентували відкриття унікального енергосховища, що дасть старт новому ринку накопичувальної енергії в Україні. Крім того Запорізька область є лідером з реалізації проєктів альтернативної енергетики, - наголосив Олександр Старух.

Керівник облдержадміністрації зазначив, що минулий рік, прожитий в умовах пандемії, дещо погіршив економічну ситуацію в регіоні. Однак вже з початку 2021 року спостерігається значний економічний ривок. 

- Приміром минулого року на нашому автомобілебудівному заводі не виготовили жодного авто. А вже сьогодні підприємство почало швидко нарощувати потужності. Так, тільки за останній квартал продали 50 нових автобусів до Польщі. Також укладено угоду з компанією Reno і до кінця року очікуємо понад 10 000 нових авто, - прокоментував Олександр Старух. 

Голова Запорізької ОДА підкреслив, що Запорізький регіон – край працьовитих, незалежних, впевнених у своїх силах людей, відкритих для нових ідей, які щодня працюють на розвиток своєї малої батьківщини. Керівник також підкреслив, що наш регіон це туристична перлина, адже має безліч чудових локацій та масу варіантів відпочинку.

- Цьогоріч завершуємо оновлення державних доріг. Вже влітку до Запорізьких курортів з Дніпра чи Полтави можна буде дістатися за лічені години. Ми розвиваємо нашу перлину - Хортицю. Вже розпочали оновлювати історичну частину, а в планах зробити острів центром відпочинку вихідного дня, - повідомив Олександр Старух.

Голова Запорізької ОДА звернувся до всіх учасників форуму, закордонних інвесторів та українських бізнесменів із запрошенням до співпраці. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Обласна влада сприяє допомозі безпритульним тваринам

До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

До Запорізької ОВА завітала перша українка-конгресвумен

Бойові дії ускладнюють надання комунальних послуг на території Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.05.2022 року (08:00) - ЗСУ, 84 доба

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в запорізькій області за 17.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 17.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 18.05.2022 р.

Збираємо якнайбільшу міжнародну аудиторію для України. Звернення Володимира Зеленського 17.05.2022 (ВІДЕО)

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 17.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 83 доба

До уваги експортерів Запорізької області!

Обласна влада продовжує працювати над збереженням високого рівня освіти в регіоні