"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Оголошення

Для громадських організацій у сфері автомобільного транспорту

27 травня 2021 - 15:42

Облдержадміністрація відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі – Закон), є організатором пасажирських перевезень на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі області.

Відповідно до статті 43 Закону визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах.

На сьогоднішній день облдержадміністрацією здійснюється перегляд складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 06.03.2019
№ 117 (зі змінами), який сформований відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (далі – Порядок), та Закону.

Згідно з пунктом 25 Порядку склад конкурсного комітету формується: 50 відсотків – представники органів виконавчої влади та (або) органів місцевого самоврядування, решта – представники громадських організацій.

Згідно зі статтею 44 Закону для підготовки та проведення конкурсу органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування утворюють конкурсний комітет, до складу якого, зокрема, входять громадські організації у сфері автомобільного транспорту.

Відповідно до пункту 23 Порядку до складу конкурсного комітету не можуть входити представники суб`єктів господарювання - автомобільних перевізників, які є перевізниками-претендентами або які провадять діяльність на ринку перевезень пасажирів, а також представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Пропонуємо громадським організаціям у сфері автомобільного транспорту, які відповідають вимогам Порядку, Закону та які зацікавлені у забезпеченні проведення чесних та прозорих конкурсів з перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах надати облдержадміністрації  на електронну адресу dpri_transport@zoda.gov.ua та поштою (69107,
м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164):

1) лист з пропозиціями щодо кандидатури до складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників (ПІБ повністю, посада, контактний номер телефону);

2) копію статуту громадської організації.

Читайте також

Глава держави: Вперше за роки незалежності ми перейшли до реальних дій для подолання впливу олігархів на країну

Сім родин вимушених переселенців у Бердянську отримали власне житло

Фестиваль «Ми – українські. WE ARE UKRAINIAN» збирає друзів

Володимир Зеленський: Приватизація – це не про те, скільки держава отримає при продажу, це про сплату податків щомісяця, щороку

Розвиток Бердянська – серед пріоритетів обласної влади та міжнародних донорів

Олександр Старух: «За зриви графіків будівництва однаково відповідальні і замовники, і підрядники»

У Запоріжжі виставили на приватизацію «Особливе конструкторське бюро «ЕЛМІС»

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук покидає Запорізьку області та продовжує свій велотур «НЕзалежний»

Результат співпраці з Європейським співтовариством – це нові школи, лікарні та спортивні комплекси

Президент ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 224 992 підтверджені випадки COVID-19