"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Території розробляють та вдосконалюють власні проєкти розвитку інфраструктури

11 червня 2021 - 10:20

10 червня під головуванням  начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради.

На початку засідання Олександр Билим поінформував присутніх, що 24 липня цього року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель», яким були внесені зміни до деяких законодавчих актів. Також 27 травня набули чинності більшість  положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин». 2 червня Кабінет Міністрів схвалив постанову, яка затверджує Класифікацію обмежень у використанні земель, а 9 червня затвердив формат електронних документів містобудівної документації. 

Відповідно до цих законодавчих змін, уся містобудівна документація, розробка якої була розпочата до 24 липня 2021 року, затверджується протягом ще двох років, а нова документація, яку будуть замовляти органи місцевого самоврядування, має розроблятися згідно з новим Законом та підзаконними актами.

В ході роботи архітектурно-містобудівна рада розглянула чотири проєкти містобудівної документації.

Найбільш важливий - це план території земельної ділянки для будівництва Бердянської ВЕС потужністю 150 мВт орієнтованою площею 66,2452 га. Проєкт, що має реалізовуватися на території Новопетрівського старостинського округу Осипенківської сільської ради (за межами населеного пункту),  має на меті розміщення вітряних електричних установок. Проєктована ВЕС ТОВ «ДТЕК Бердянська ВЕС» – це важливий регіональний об’єкт, що має забезпечити щорічне виробництво електроенергії понад 500 ГВт на рік. Члени архітектурно-містобудівної ради схвалили проєкт без зауважень та рекомендували його до подальшого затвердження в установленому порядку.

Також на засіданні повторно розглянули та рекомендували до затвердження проєкти містобудівної документації «Генеральний план с. Юльївка Запорізького району Запорізької області», «Генеральний план с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області» та «Детальний план території для реконструкції автозаправної станції під багатовпливний автомобільний заправний комплекс із встановленням стаціонарного заправника газу у с. Гнаровське Вільнянського району за межами населеного пункту.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Глава держави: Вперше за роки незалежності ми перейшли до реальних дій для подолання впливу олігархів на країну

Сім родин вимушених переселенців у Бердянську отримали власне житло

Фестиваль «Ми – українські. WE ARE UKRAINIAN» збирає друзів

Володимир Зеленський: Приватизація – це не про те, скільки держава отримає при продажу, це про сплату податків щомісяця, щороку

Розвиток Бердянська – серед пріоритетів обласної влади та міжнародних донорів

Олександр Старух: «За зриви графіків будівництва однаково відповідальні і замовники, і підрядники»

У Запоріжжі виставили на приватизацію «Особливе конструкторське бюро «ЕЛМІС»

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук покидає Запорізьку області та продовжує свій велотур «НЕзалежний»

Результат співпраці з Європейським співтовариством – це нові школи, лікарні та спортивні комплекси

Президент ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 224 992 підтверджені випадки COVID-19