"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області триває направлення дітей у літні табори

11 червня 2021 - 15:57

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації відновлено роботу з направлення дітей пільгових категорій для оздоровлення та відпочинку до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» за рахунок коштів державного бюджету.

У цих дитячих центрах на ІV-й зміні, яка розпочалась  30 та 31 травня,  перебуває 77 дітей пільгових категорій  із Запорізької області. 

Наразі триває підбір дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для направлення їх на оздоровлення та відпочинок на V зміну до ДПУ «МДЦ «Артек»  та ДП «УДЦ «Молода гвардія».

Діти,  які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання пільгової путівки за рахунок коштів державного бюджету за зареєстрованим місцем проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам  таких  дітей  необхідно  звернутись  до  управлінь (відділів)  соціального захисту населення або інших структурних підрозділів  органів місцевого самоврядування, визначених відповідальними за організацію оздоровлення та відпочинку дітей.

Для забезпечення путівками дітей, які навчаються у закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя, їх батькам (або іншим законним представникам) необхідно оформити заяву на отримання пільгової путівки для дитини у закладі освіти.

Батьки (або їх законні представники), діти яких віком до 18 років є учнями/студентами інших закладів освіти м. Запоріжжя, для оформлення заяви на отримання пільгової путівки на оздоровлення мають звернутись до територіального відділу освіти м. Запоріжжя за зареєстрованим місцем проживання дитини.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Глава держави: Вперше за роки незалежності ми перейшли до реальних дій для подолання впливу олігархів на країну

Сім родин вимушених переселенців у Бердянську отримали власне житло

Фестиваль «Ми – українські. WE ARE UKRAINIAN» збирає друзів

Володимир Зеленський: Приватизація – це не про те, скільки держава отримає при продажу, це про сплату податків щомісяця, щороку

Розвиток Бердянська – серед пріоритетів обласної влади та міжнародних донорів

Олександр Старух: «За зриви графіків будівництва однаково відповідальні і замовники, і підрядники»

У Запоріжжі виставили на приватизацію «Особливе конструкторське бюро «ЕЛМІС»

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук покидає Запорізьку області та продовжує свій велотур «НЕзалежний»

Результат співпраці з Європейським співтовариством – це нові школи, лікарні та спортивні комплекси

Президент ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 224 992 підтверджені випадки COVID-19