Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

8 громад Запорізької області, які знаходяться у зоні спостереження, отримають субвенцію

16 червня 2021 - 12:40

У Запорізькій області у зоні спостереження – 30-км радіус навколо Запорізької АЕС - розташовані 8 громад. Всі вони отримають субвенцію з державного бюджету на фінансування заходів соціально-економічної  компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

Про це йшла мова на нараді голови Запорізької ОДА Олександра Старуха з керівниками районних державних адміністрацій.

Цього року у Держбюджеті передбачено субвенцію 137,5 млн грн. Запорізька область отримає 22,8 млн грн.

З метою підготовки пропозицій щодо розподілу цих коштів між проєктами,  на початку травня направлено запит на 8 громад. Відповідь з пропозиціями надали 2 громади – Великобілозерська та Водянська. Проте, проєкти ще потребують доопрацювання.

Пропозиції не надійшли від Біленківської, Енергодарської, Кам’янсько-Дніпровської, Дніпрорудненської, Благовіщенської та Малобілозерської громад. Голова облдержадміністрації закликав ці громади та районні державні адміністрації якнайшвидше розробити проєкти та надати пропозиції по розподілу субвенції.

  • Є можливості, а деякі громади продемонстрували неготовність ними скористатися. Необхідно донести до цих територій, що дана субвенція - це можливість вирішити багато місцевих проблем, - наголосив Олександр Старух.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Я досі чекаю, що він повернеться додому», – нагороди полеглих та зниклих безвісти за особливих обставин запорізьких Захисників передали їхнім родинам

Вакцинація – безоплатна й необхідна: у Запорізькій області стартував Європейський тиждень імунізації

Як працюватимуть екоіндустріальні парки: запорожців запрошують на презентацію

За матеріалами СБУ заочно засуджено настоятеля храму УПЦ (МП) на Запоріжжі, який агітував за «вибори президента рф»

Гребти вперед: у Запоріжжі ветерани змагалися у веслуванні на тренажерах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1517-го дня війни

Почути одне одного: у Запоріжжі працює простір підтримки для дітей і батьків

Опитування серед аграрних організацій громадянського суспільства

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 725 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Підприємці Запоріжжя і області!

Чесність, відповідальність, відкритість: у Запоріжжі понад 100 закладів освіти долучилися до проєкту «Прозора школа»