Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Розроблену до ювілею незалежності України символіку зможуть вільно використовувати підприємці

18 червня 2021 - 17:45

Розроблені за підтримки Офісу Президента логотип та слоган до 30-річчя незалежності України стануть доступними для використання з комерційною та некомерційною метою.

Ювілейну айдентику, котру створила креативна агенція «Провід», сьогодні презентувало Міністерство культури та інформаційної політики України. Інформаційним партнером кампанії виступає онлайн-платформа «Дія. Бізнес».

Представники бізнесу зможуть інтегрувати логотип або слоган у свою продукцію чи рекламу. Використання символіки є безоплатним та не потребує додаткових погоджень і дозволів.

В основу концепції єдиної візуальної символіки відзначення 30-ї річниці незалежності України покладена ідея бачення незалежності як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь українців. Візуалізація образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів. Квітка є образом, що розкриває ідею держави.

«Ти у мене єдина» – основний лейтмотив кампанії, який є універсальним зверненням до нації, країни та її незалежності.

Кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів регіону. Крім того, регіони будуть представлені квітами – символами сфер діяльності, серед яких – медицина, будівництво, наука, цифрові технології та виробництво.

Також розроблено спрощену форму логотипа для використання на маленьких форматах та на друкованих або вишитих зображеннях.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський, розповідаючи під час прес-конференції про заходи, які готуються до святкування 30-річчя незалежності України, зауважив, що над розробкою святкового логотипа працювали 12 найкращих компаній на волонтерських засадах.

«Це буде головна квітка 30-річчя. Символ України «Ти у мене єдина». Мені здається, що це правильний символ нашої державності. Це така наша країна. Вона не просто квітуча – нас не затоптати, нас не зрізати, нас не зламати, ми все одно будемо квітучою країною й точно розквітнемо», – сказав Глава держави.

Читайте також

Гід для ветеранів: простими словами про медичні гарантії 2026

Підприємці Запоріжжя та області!

Впродовж доби окупанти завдали 798 ударів по 47 населених пунктах Запорізької області

Відпочинок, який запам’ятається надовго: перші 100 юних запоріжців повернулися з проєкту «Карпатська зміна»

Як зробити простір доступним: Мінрозвитку та ЛУН Місто презентували практичний посібник

«Лідерство у постійних змінах – завжди готові»: запорізькі лікарі взяли участь у міжнародній конференції

Контакти державних та громадських організацій, які допомагають тим, хто пережили СНПК та їх родинам уЗапорізькій області

Замість милиць – басейн: ветерани у Запоріжжі доводять, що спорт сильніший за поранення

ПРЯМА ЛІНІЯ із Гнатюком Михайлом Васильовичем

Літні канікули: основні ризики та поради лікарів для безпечного відпочинку дітей

Вступ з ТОТ: що потрібно знати абітурієнтам та їхнім родинам

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.06.2026