Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Парадом сімей та розвагами для дітей розпочався "Фестиваль сім'ї" у Запоріжжі

19 червня 2021 - 20:03

Сьогодні, 19 червня, у центральному парку культури та розваг «Дубовий гай» щасливі родини парадом розпочали цьогорічне святкування «Фестивалю сімей». До святкової ходи також долучилось керівництво облдержадміністрації.

Парад стартував від головного входу парку "Дубовий гай" та пройшов до центральної сцени. Гостей фестивалю зустрічали волонтери з різними активностями, конкурсами та призами. Дорослим гостям свята пропонували різні майстер-класи, а дітям - різноманітні розваги, конкурси і вікторини. 

  • Я вітаю дітей та їх батьків з цим чудовим сімейним святом. Радий бачити сьогодні таку велику кількість по справжньому щасливих родин! Фестиваль сім’ї об’єднує батьків та дітей, просто щасливих людей. Я бажаю всім чудово провести час, розважатися, та бути щасливими кожного дня, - звернувся до гостей перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов.

Також під час свята Володимир Шустов привітав багатодітних жінок з присвоєнням їм Указом Президента почесного звання «Мати-героїня» та вручив державні нагороди.

В цей день у "Дубовому гаю" працювала масштабна локація "Місто соціальних професій". А ввечері відбувся показ сімейних мультфільмів на великому екрані.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2026 Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 726 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Повторний ворожий удар по Запоріжжю

Місце, де вчаться працювати по-новому: у Запоріжжі відкрили навчально-практичний центр

Підсумки виконання програм та плани на майбутнє: відбулось засідання Ради ВПО при Запорізькій ОДА

Ворог атакував Запоріжжя посеред дня

Етика та безбар’єрність: запорізькі медики навчались, як комунікувати з ветеранами

Чорнобиль – 40 років потому: як в Запоріжжі вирішують проблеми ліквідаторів атомної аварії

Які є реальні потреби бізнесу в роботі з ветеранами: підприємців запрошують долучитися до опитування

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2026 Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 711 ударів по 35 населених пунктах Запорізької області

«Незламним людям нескореної країни»: у Запоріжжі 20 волонтерів отримали знаки народної пошани