Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Плавкран «Захарій» повернувся до будівництва запорізьких мостів

23 червня 2021 - 12:25

До Запоріжжя повернувся плавучий кран LK-800 “Захарій”, який після ремонту прибув з Херсонського судноремонтного заводу. Він прибув до будмайданчику мостів і відразу приступив до роботи. Прямо зараз відбувається монтаж другої секції прогонової будови на вантовому мості.

У Херсоні були ліквідовані пошкодження, що зазнав плавзасіб при потраплянні на підводну скелю під час виконання робіт на будівництві мосту у Запоріжжі. Підрядним підприємством, задіяним на будівництві автотранспортної магістралі через р. Дніпро, проводились роботи з приведення крану в робочий стан. Наразі кран справний і готовий виконувати будівельні завдання.

Згідно проєкту будівництва, за допомоги плавкрану мостобудівники виконують монтаж секцій прогонової будови вантового мосту (споруди № 10). Першу секцію вже було встановлено у квітні. Попереду ще монтаж п’яти таких секцій верхової частини мосту, а також шостої — на низовій частині.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Можливості для ветеранів та ветеранок: спорт як інструмент реабілітації та повернення до цивільного життя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.11.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 732 удари по 21 населеному пункту Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1369-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.11.2025

Упродовж доби окупанти завдали 894 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Імена, які живуть у пам’яті: у Парку Честі в Запоріжжі висадили ще 205 дерев на честь полеглих Захисників і Захисниць

Тиша та спільна пам’ять: у Запоріжжі вшанували памʼять жертв Голодоморів

Роздольська громада Запорізької області відзначає 8-річчя з дня створення

«Вражений, що ви залишаєтеся орієнтованими на майбутнє навіть у найважчі часи», – Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні відвідав Запорізький край

Дім, що починається з любові: велика прийомна родина отримала житло у Запоріжжі

Упродовж доби окупанти завдали 530 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області