"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Бердянську завершена реконструкція приймального відділення

9 липня 2021 - 11:26

Голова облдержадміністрації Олександр Старух відвідав приймальне відділення Бердянського територіального медичного об’єднання, яке реконструйоване у рамках програми Президента України «Велике Будівництво».

Бердянське ТМО визначено закладом І хвилі надання стаціонарної допомоги. У лікарні 250 ліжок виділено для хворих на COVID-19, з них заповнено 95 ліжок. Придбано 28 апаратів ШВЛ, з яких 7 зайнято пацієнтами.

Перебуваючи на об'єкті, голова ОДА піддав критиці низькі темпи робіт та невміння керівництва міста  оперативно оформити дозвільну документацію і ввести в експлуатацію дороговартісне обладнання, закуплене за кошти державного бюджету.

  • На сьогодні одне з головних завдань - це завершення капітальних ремонтів перехідних минулорічних об’єктів. Насамперед, це  приймальні відділення опорних лікарень. Наразі роботи активізовано, на декількох територіях ми наближаємося до фінішу. Маємо не збавляти темпів, бо лікарні повинні працювати на всю потужність, а медичне обладнання не простоювати, а рятувати життя людей. Особливо це стосується курортної зони, куди влітку приїздить багато відпочиваючих. Громадяни мають, за необхідності, своєчасно отримувати медичну допомогу, - наголосив Олександр Старух.

На сьогодні всі ремонтні роботи завершено, встановлено обладнання, очікуються дозвільні документи на його використання на введення в експлуатацію. 

За попередніми даними, вже цього місяця приймальне відділення прийме перших пацієнтів.

Загалом цього року в області реконструюють приймальні відділення у 9 лікарнях, що приймають хворих на коронавірус. Окрім Бердянська модернізацію приймальних відділень вже завершили в опорних лікарнях Мелітополя, Бердянська, Полог та Василівки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації