"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області пришвидшуються темпи вакцинації

21 липня 2021 - 13:50

Днями у регіоні відкриють нові центри масової вакцинації – в кожному районі та великому місті. Імунізація громадян також проводиться силами мобільних бригад та стаціонарних пунктів щеплення.

Як повідомила під час брифінгу регіональний координатор вакцинальної кампанії в області Марина Колерова, на сьогодні громадяни проявляють активність та постійно телефонують з проханням записати їх на вакцинацію. Також надходять заяви на щеплення від трудових колективів закладів освіти, охорони здоров’я, культури та інших підприємств.

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух зауважив, що в найближчі тижні значна частина уваги буде приділена імунізації освітян, оскільки новий штам вірусу для них найбільш небезпечний.

  • Як ви знаєте, ситуація із поширенням нового штаму хвороби складна. За словами медиків, вірус особливо швидко поширюється серед дітей. Однак найбільше від нього страждають люди середнього та старшого віку. Тому зараз значну частку уваги приділимо вакцинації освітян, які найбільше контактують з дітьми, – зазначив посадовець.

Натомість, спостерігаються високі темпи вакцинації серед медиків. Щеплення від COVID-19 вже зробили три четверті представників цієї професії. Зі стартом нового етапу вакцинальної кампанії зробити щеплення може кожен охочий, незважаючи на свою приналежність до певної групи населення.

  • Я звертаюсь до всіх з проханням поставитися відповідально до питання вакцинування. Бо потім, коли ситуація загостриться, доведеться вводити локдаун, зупиняти всю економіку. На жаль, ми вже маємо такий досвід, і щоб не повторити його, потрібно завчасно пройти щеплення – потурбуватися про своє здоров’я і безпеку рідних, – звернувся до мешканців області  Олександр Старух.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано ​​2 248 450 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 248 164 підтверджені випадки COVID-19

До 2030 року більшість громадських будівель в Україні мають стати безбар'єрними

Перший активний парк Запорізької області запрацював

Занедбаний гуртожиток в Енергодарі отримає друге дихання

Ремонт та оснащення приймального відділення в Енергодарі потрібно завершити якомога швидше

Олександр Старух : Енергодар - особливе місто, і абсолютно всі питання його життєдіяльності мають вирішуватися на належному рівні

Облдержадміністрація тримає на контролі ситуацію з ліквідації наслідків негоди у Бердянську

Запорізька область отримала нову вакцину: де можна зробити щеплення

На Запоріжжі активно оновлюють автошляхи регіонального значення