Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Всім запорізьким громадам необхідно забезпечити ефективне використання коштів

21 липня 2021 - 15:18

Про це заявив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час заходу “День громад”, який відбувся за участі керівників громад та територій. 

Учасники заходу підбили підсумки виконання місцевих бюджетів Запорізької області за І півріччя 2021 року.

Як зазначив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Медвідь, до загального фонду бюджетів територіальних громад області протягом січня-червня 2021 року надійшло 5923,2 млн грн, що становить 51% від річної суми, затвердженої місцевими радами, або 106,8 % від плану на І півріччя. Перевиконання  затвердженого місцевими радами плану становить 379,1 млн грн.

За підсумками 6 місяців цього року виконані бюджети 56 територіальних громад.

З 67 територіальних громад 43 громади виконали затверджені плани більше ніж на 105% на загальну суму перевиконання 246,7 млн грн. 

Олександр Старух відзначив позитивну динаміку перевиконання бюджетів та наголосив на необхідності ефективного використання коштів.

- Додатковий ресурс в громадах є, у другому півріччі теж необхідно забезпечити перевиконання бюджету. Тим громадам, де є перевиконання, необхідно забезпечити ефективне використання ресурсів та передбачити кошти на нормативно-грошову оцінку населених пунктів та залучати додаткові інвестиційні кошти. Також всім громадам необхідно передбачити кошти для співфінансування програми Нової української школи, придбання для шкіл  ноутбуків та шкільних автобусів, а також будівництва спортивних майданчиків у кожній громаді, - відзначив, підбиваючи підсумки обговорення, голова облдержадміністрації Олександр Старух.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Показові виступи та нагороди для переможців: у Запоріжжі відзначили День фізичної культури і спорту України

Нові спортивні майданчики для дітей: в Запоріжжі стартував проєкт «АктивПлей»

Українське аграрне законодавство на шляху до ЄС

Гуляйпільська школа в Запоріжжі: 230 учнів мають змогу здобувати знання офлайн в одній із «підземних» шкіл

«Створюй ТУТ! 2.0»: стартує набір на безкоштовну освітню програму для молоді

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 510 ударів по 19 населених пунктах Запорізької області.

Україна на шляху до ЄС: запорізькі підприємці та експерти обговорили зміни в законодавстві

СБУ повідомила про підозру керівництву окупаційного райвідділу «мвс рф», яке погрожувало розстрілом мешканцям одного із селищ на Запоріжжі

«Дуже важко без нього жити, але ми намагаємося»: у Запоріжжі відкрили меморіальну табличку на честь полеглого Захисника Олександра Докукіна

Уроки з натхненням: у Запоріжжі в змішаному форматі запрацювала релокована Малобілозерська спеціалізована естетична школа «Дивосвіт»

Затверджено порядок створення безбар’єрних маршрутів у містах та громадах