Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Анонси

До уваги журналістів!

22 липня 2021 - 17:05

Запрошуємо взяти участь у заходах, які відбудуться завтра 23 липня:

09.00 -  біля будівлі ОДА відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття  ХХХІІ Олімпійських ігор в Токіо.

Також завтра голова облдержадміністрації проведе виїзну нараду у м. Енергодар.

У програмі заходу:

  • Участь у нараді за результатами позапланової комплексної перевірки діяльності виконавчих органів Енергодарської міської ради;
  • Відвідування недобудови «Реконструкція п’ятиповерхового гуртожитку за адресою пр. Будівельників, 5 у соціальне житло для військовослужбовців»;
  • Відвідування стенду з мапою локації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» за програмою Президента України «Здорова Україна».

Для представників ЗМІ буде надано автобус. Збір журналістів біля будівлі ОДА, виїзд о 09.20. При собі мати засоби індивідуального захисту.

Акредитація журналістів за телефоном (061) 213 53 73. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Перемога запорізького духу: у Запоріжжі пройшов обласний чемпіонат з боротьби греко-римської та вільної

Підприємці Запоріжжя та області! 

Пліч-о-пліч: згуртовані громади: Павлівська громада посилює партнерство зі Шрамківською

«Діалог влади і бізнесу»: на яку підтримку від держави можуть розраховувати запорізькі підприємці

Небезпечні знахідки: як поводитися при виявленні вибухонебезпечних предметів

Можливості для ветеранів та ветеранок: спорт як інструмент реабілітації та повернення до цивільного життя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.11.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 732 удари по 21 населеному пункту Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1369-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.11.2025

Упродовж доби окупанти завдали 894 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Імена, які живуть у пам’яті: у Парку Честі в Запоріжжі висадили ще 205 дерев на честь полеглих Захисників і Захисниць