Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці підтримали благодійну акцію «Серце до серця»

26 лютого 2010 - 15:22

У прес-центрі облдержадміністрації відбулася прес-конференція організаторів Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», які ознайомили журналістів з результатами проведення 4-ї щорічної благодійної акції на території Запорізької області. Захід відбувся за участю заступника голови ОДА Миколи Фролова.

У Запоріжжі Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» проходить за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки ОДА, Запорізької міської ради. Акція спрямована на виріш е ння проблем новонароджених дітей з вадами зору.

За словами голови правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Павла Горінова, запоріжці активно долучились до проведення цієї акції. Торік в області працювало більше тисячі волонтерів, які назбирали 101 тисячу гривень. На ці кошти вже придбано офтальмоскоп для Запорізької обласної дитячої лікарні.

Заступник голови ОДА Микола Фролов подякував організаторам акції та всім небайдужим запоріжцям за активну громадянську позицію, яка дозволила придбати сучасне медичне обладнання для маленьких пацієнтів.

Також посадовець запевнив присутніх, що у свою чергу обласна влада не залишається осторонь від вирішення проблем матеріально-технічного забезпечення медичних закладів. Торік на придбання медобладнання з обласного бюджету було виділено понад 6 млн. грн.

Цьогорічна акція «Серце до серця» пройде в області з 3 по 23 травня. Волонтерів зі спеціальними скриньками можна буде зустріти у навчальних та лікувальних закладах, а також на вулицях міст і сіл регіону.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Нашого цвіту – по всьому світу: вчителька з Енергодара навчає українських дітей в Німеччині

10 років сили та любові до людей: Хортицька національна академія відзначила ювілей

Запорізький кікбоксер Володимир Семикін – дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу

Спільна пам’ять – спільна боротьба: Роздольська та Шумська громади скріпили партнерство

Запоріжців запрошують до участі у Всеукраїнському тестуванні з фінансової грамотності

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1342-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 396 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.10.2025

«Запоріжжяобленерго» закликає бізнес: обмежень потрібно дотримуватися

Підприємці Запоріжжя та області!

«Треба жити!»: запоріжці доєдналися до написання Радіодиктанту національної єдності

«Діалог влади та бізнесу»: навички продажів як ключ до успіху