"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Олександр Старух : Енергодар - особливе місто, і абсолютно всі питання його життєдіяльності мають вирішуватися на належному рівні

23 липня 2021 - 16:05

На цьому наголосив голова Запорізької ОДА Олександр Старух сьогодні під час виїзної наради до Енергодару.

Низка частих, майже типових, збоїв в роботі систем життєзабезпечення, ускладнення епідеміологічної ситуації та відсутність адекватного реагування на це зі сторони місцевої влади змусили керівництво області провести комплексну перевірку роботи виконавчих органів міста.

- Енергодар - особливе місто, і абсолютні всі питання його життєдіяльності мають вирішуватися на належному рівні. Для людей влада - це просто влада, а не окремі імена чи прізвища. І ця влада має вирішувати проблеми громади вчасно та якісно. В Енергодарі останнім часом ми бачили часті проблеми. Деякі з них виникли нещодавно, а інші тягнуться роками. Тому ми сьогодні прибули, щоб налагодити взаємодію з місцевою владою, поінформувати про результати перевірки і допомогти їх вирішити, - зазначив Олександр Старух, відкриваючи засідання.

Керівник облдержадміністрації також повідомив, що за результатами перевірки місцева влада загалом вирішує проблеми соціально-економічного та культурного розвитку міста.  Однак, є і певні недоліки. Зокрема, є проблеми у сфері охорони здоров'я, навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин; надання житлово-комунальних послуг та цивільного захисту.

В цілому, за результатами наради місцевій владі рекомендовано приділити більше уваги проведенню нормативної грошової оцінки земель міста Енергодара, залученню нових інвестицій, забезпеченню надання якісних житлово-комунальних послуг та привести комунальні тарифи до економічно обґрунтованого рівня, охороні навколишнього середовища тощо.

- Сьогодні ви почули не одну пропозицію та рекомендацію. Впевнений, що разом ми зробимо все можливе для найскорішого вирішення цих недоліків і працюватимемо на розвиток території, - підсумував результати проведеної наради Олександр Старух.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Жестова мова як невід’ємний елемент розбудови безбар’єрного середовища

До уваги журналістів!

Обласна влада – на прямому зв’язку з мешканцями області

Карантинні обмеження та вакцинація - це єдині ефективні способи протидії COVID

До кінця року у Запоріжжі відкриють Балковий міст через Старий Дніпро

Голова ОДА на прямому зв'язку з жителями області

Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Велике будівництво: у Запоріжжі запрацювало найсучасніше приймальне відділення України

У Запорізькій області розпочинається осінній призов на строкову військову службу

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

В області здійснено перерозподіл коштів з ДФРР з метою їх ефективного використання

До кінця року в Запорізькій області збудують сучасну льодову арену