Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Велике будівництво: у Бердянському районі розпочався капітальний ремонт міжнародного автошляху

27 липня 2021 - 10:25

Траса М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог) побудована ще у довоєнні роки і лише у 50-ті - 70-ті роки минулого століття зазнавала реконструкції. На сьогодні дорожнє покриття у незадовільному стані і  потребує значного оновлення.

У Запорізькій області дорогу М-14 ремонтуватимуть на двох ділянках: км 580+000 – км 592 та км 592+000 – км 604+086.

Днями дорожники вже розпочали роботи з фрезерування існуючого покриття та регенерації шарів основи. Також проводиться  влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Загалом проєктом капітального ремонту передбачено провести повне оновлення ділянок: зняття старого шару асфальту, підсилення основи, влаштування нового покриття, заміна водопропускних труб, розчищення земляного полотна, ремонт двох мостів, укріплення узбіч, нанесення дорожньої розмітки, влаштування тротуарів та дорожніх знаків.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.06.2026

Впродовж доби окупанти завдали 924 удари по 42 населених пунктах Запорізької області.

Підтримка людей, бізнесів та громад: стартував прийом заявок на другий рік програми BLOOM

Ворог завдав підступного удару по центру Запоріжжя у розпал робочого дня

Підприємці Запоріжжя та області!

Проєкт «Від діалогу до громадської участі у відновленні Запорізьких громад» від Громадська організація «Мелітопольська волонтерська група «Патріот»

Нова кар’єра у зрілому віці: як працює національна програма «Досвід має значення»

В Запоріжжі відбувся круглий стіл «Партнерство і соціальні інновації як основа стійкості громадянського суспільства»

Блакитний стяг із золотою тамгою: Запоріжжя долучилося до Дня кримськотатарського прапора

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.06.2026

Впродовж доби окупанти завдали 887 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Надійний захист: у Запоріжжі почали встановлювати бронеплівку на вікна закладів освіти