Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Питання реалізації оборонної реформи в полі уваги обласної влади

28 липня 2021 - 13:01

Цього тижня голова Запорізької ОДА Олександр Старух разом з головами райдержадміністрацій перебуває у Києві, де бере участь  у тренінгу з питань воєнної безпеки та оборони держави у контексті реалізації органами влади завдань всеохоплюючої оборони України. 

Короткостроковий курс, що проводиться на базі Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського, організувало Міністерство оборони України спільно з Національним агентством України з питань державної служби. 

Учасники зібрання обговорюють проблеми і перспективи реалізації оборонної реформи в умовах ведення гібридної війни та поглиблюють знання у сфері забезпечення воєнної безпеки та належної організації виконання завдань всеохоплюючої оборони в контексті прийняття Парламентом Закону “Про основи національного спротиву”.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Збір анкет на Global Teacher Prize Ukraine-2026 розпочато: запорізьких вчителів запрошують до участі

Синхронність, технічна майстерність та віра у перемогу: запорізькі спортсмени підкорюють міжнародні арени

Поділитися теплом: 100 пасок для тих, хто полишив дім

Впродовж доби окупанти завдали 853 удари по 40 населених пунктах Запорізької області

Понад сотня команд і напружений фінал: у Запоріжжі пройшов обласний етап турніру «Шкільний м’яч»

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Хід зроблено: у Запоріжжі стартував обласний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Запорізьку молодь, яка досліджує та популяризує історію України, запрошують взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії ім. Е. Зуба

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 756 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Від роботи лікарень до підтримки родин: як стажери Запорізької ОДА занурюються в реальні виклики регіону

Прозорість бізнесу та оцінка партнерів: запорізькі підприємці вивчали інструменти YouControl