"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

За кошти Уряду Німеччини у Запорізькій області будуть оновлені лікарні

3 серпня 2021 - 16:33

Сьогодні, 3 серпня, в облдержадміністрації підписано меморандум про співпрацю щодо покращення умов надання медичних послуг у містах  Мелітополь та Гуляйполе. Меморандум підписано в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури УФСІ VIII».

У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов, заступник голови обласної ради Владислав Куценко, міський голова м. Мелітополь Іван Федоров, міський голова м. Гуляйполе Сергій Ярмак та директор Південно-Східного регіонального представництва Українського Фонду соціальних інвестицій Василь Буртник.

Згідно меморандуму, планується профінансувати енергоефективне оновлення приміщень та постачання медичного обладнання для КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради та КНП «Гуляйпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гуляйпільської міської ради.

- Це не перший крок до нашої спільної мети. Це вже 8-й проєкт, спрямований на найбільшу потребу – покращення умов для пацієнтів та медичних працівників. Реалізація таких ініціатив має вплив на весь регіон. Це сучасні умови лікування для мешканців громад, а також гідні умови праці для наших медиків. Обласна влада надасть максимальну підтримку та сприяння у реалізації таких проєктів у Запорізькому регіоні, - відзначив Володимир Шустов.

Прогнозний розмір фінансування перелічених об’єктів наразі становить близько 40 млн грн. Позитивні зміни відбудуться для понад 60 тисяч мешканців, які користуються послугами медичних закладів.

-  Сьогодні ми даємо офіційний старт ще одному медичному проєкту. Будемо разом працювати над його реалізацією. Ми співпрацюємо вже не перший рік. Протягом попередніх років активної роботи в області за нашої підтримки відкрито вже багато соціальних проєктів. Сподіваюсь, плоди цієї співпраці скоро побачать мешканці регіону, - наголосив Василь Буртник.

Меморандуми про співпрацю підписано між УФСІ, ініціативними групами (партнерами з впровадження субпроєктів), а також власниками та балансоутримувачами об’єктів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації