"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Безперебійна робота центрів з вакцинації - на постійному контролі обласної влади

3 серпня 2021 - 16:45

Сьогодні, 3 серпня, голова облдержадміністрації Олександр Старух ознайомився з роботою пункту вакцинації у Василівському районі Запорізької області.

Очільник області поспілкувався з керівництвом району і медичним персоналом, а також ознайомився з якістю надання послуг мешканцям громади.

  • Не за горами осінь та похолодання, що супроводжуватиметься зростанням захворювання на респіраторні інфекції. Робити щеплення необхідно зараз, зволікати немає часу. Люди мають зрозуміти, що, вакцинуючись, вони захищають себе та свої родини від можливих тяжких наслідків коронавірусної хвороби, яка вирує у всьому світі, - наголосив Олександр Старух.

За дорученням голови облдержадміністрації кожен пункт вакцинації має встановити такий графік роботи, аби людям було зручно приходити на вакцинацію. Також Олександр Старух зазначив, що в області працюють мобільні бригади медиків, які можуть виїжджати як на підприємства, так і у громади, щоб робити масове щеплення трудових колективів чи місцевих мешканців.

  • Треба створити зручні умови як для людей, так і для медиків, щоб вакцинування проходило зручно, швидко, безпечно. Наша головна мета – щепити якомога більше людей до настання чергової хвилі захворювання. Під особливою увагою - вчителі та співробітники сфери обслуговування. Вони мають зробити щеплення у першу чергу, - наголосив Олександр Старух.

Як відзначив голова ОДА, він особисто та його заступники і надалі відвідуватимуть пункти щеплення, які працюють у Запорізькій області, щоб в оперативному порядку вирішувати проблеми, з якими стикаються медики у своїй роботі.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації