Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Розбудова інфраструктури о. Хортиця в рамках програми «Велике будівництво»

Розбудова Хортиці йде прискореними темпами

19 липня 2021 - 14:01

На Кургані Єдності розпочинають прокладання доріжок, а на Козацькому колі роботи виходять на фінішну пряму – до кінця липня планують повністю завершити облаштування території. Про це стало відомо на нараді голови Запорізької ОДА Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

За оперативною інформацією Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, будівельні роботи на Кургані Єдності тривають прискореними темпами та планують завершити до святкування 30-річчя Незалежності України. До того часу мають провести благоустрій території, обладнати доріжки, зручні підйоми для осіб з інвалідністю, створити на верхівці кургану просторий оглядовий майданчик, реконструювати флагшток для державного прапору. На сьогодні завершено чверть всіх робіт, зокрема, забетоновано оглядовий майданчик. Протягом тижня будівельники обладнають підйомні доріжки та підпірні стінки кургану.

Тривають також роботи з реконструкції Музею історії запорозького козацтва. Вже нанесено перший шар гідроізоляції, проводиться наступний етап утеплення покрівлі. У подальшому планується також провести проєктування внутрішньої частини музею та повну реекспозицію.

Найшвидше проводяться роботи на Козацькому колі. Там заплановано облаштувати пішохідні доріжки та інженерні мережі, створити скульптурну зону. Оновлення локації планується завершити наприкінці липня.  На більшості території вже покладена тротуарна плитка. Триває підключення комунікацій та встановлення скульптур.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 713 ударів по 19 населених пунктах Запорізької області

Спортивні підсумки тижня: запорізькі атлети продовжують підкорювати національні та міжнародні арени

Програма «Зроблено в Україні»: держава виплатила 9,1 млн грн компенсації за придбану техніку вітчизняного виробництва

Родина як місце відновлення: досвід і рішення для Запорізького регіону

Молодь і державна служба: в Запорізькій ОДА відбулася зустріч з кандидатами обласної програми стажування

Ворог завдав підступного удару по Запоріжжю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.12.2025

«Знову відчувати шкільний вайб»: у Запоріжжі готуються до відкриття ще однієї безпечної «підземної» школи

Упродовж доби окупанти завдали 676 ударів по 19 населених пунктах Запорізької області

Запорізьких школярів запрошують до участі у національному конкурсі «Репортер»

Розширено умови програми доступної іпотеки «єОселя»: Уряд України ухвалив відповідне рішення

Мелітопольські підприємці створили успішний бізнес у Запоріжжі та працевлаштували 30 людей