Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Митниця повернулася до Запоріжжя та демонструє гідні результати роботи

10 серпня 2021 - 16:14

За участі голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха відбулась нарада керівного складу Запорізької митниці. У заході також взяли участь начальник Запорізької митниці Олександр Бєлінський, заступник голови обласної ради Владислав Куценко, начальники митних постів та посадові особи структурних підрозділів.

На нараді підсумували реорганізацію митної служби та створення єдиної юридичної особи із територіальними підрозділами. Тож було підбито підсумки роботи Запорізької митниці як відокремленого підрозділу Держмитслужби за перший місяць роботи.

Як розповів Олександр Бєлінський, відновлення роботи Запорізької митниці має стратегічне значення для індустріально розвиненого Запорізького регіону, який має потужну промислову базу та розвинену транспортну інфраструктуру. Це сучасний міжнародний аеропорт, морський і річковий порт, потужне залізничне сполучення, оновлені автошляхи та мости національного та міжнародного значення.

-   У першу чергу необхідно налагодити відкритий діалог з основними бюджетоформуючими підприємствами, оскільки їх успішна діяльність – це не лише запорука стабільного наповнення бюджету країни, а і забезпечення функціонування інфраструктури митних постів, - наголосив Олександр Бєлінський.

На сьогоднішній день митний контроль та оформлення в зоні діяльності митниці здійснюють 5 постів. З них два здійснюють митні формальності в міжнародних пунктах пропуску – Бердянський морський торговельний порт та аеропорт у Запоріжжі.

У липні 2021 року до бюджету України Запорізькою митницею перераховано майже 443  млн грн платежів. Найбільші надходження забезпечено митними постами «Запоріжсталь» та «Запоріжжя» - по 38% від загальної суми надходжень.

-  Дуже важливо, що ви зберегли кадрове ядро митниці під час реформування. Бо люди – це головне у кожній сфері. Наразі у вас новий етап становлення, початок вашого нового шляху. Митниця повернулася з міста Дніпро та за місяць роботи показала гідні результати. Бажаю вам й надалі ефективно працювати на користь мешканців Запорізького регіону, успешно наповнюючи бюджети митними платежами, - зазначив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

 

 


Читайте також

Керівник ЗОВА перевірив, як готуються до навчального року освітні заклади

Розв'язання проблем Пологівського району на контролі обласної влади

Україна збирає Армію дронів

За добу поліцейські зафіксували 12 повідомлень про наслідки артобстрілів по населеним пунктам запорізького краю

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 17.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 18.08.2022

На базі «Енергоатому» створено кризовий штаб для цілодобового моніторингу ситуації на ЗАЕС

Теми опалювального сезону та безпечної освіти продовжують обговорювати на всіх рівнях влади

Увага!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.08.2022, 176 доба

Вдячний кожному й кожній, хто боронить позиції й допомагає нашим воїнам. Звернення Президента 17.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 17.08.2022