Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Збудовані за державний кошт об'єкти мають працювати для людей

12 серпня 2021 - 13:25

На цьому наголосив Олександр Старух під час відвідання амбулаторії у селі Болгарка (колишня Коларівка) Бердянського району. Очільник області з сумом констатував, що роботи по завершенню її будівництва просуваються повільними темпами.

Будівля амбулаторії була зведена ще в минулому році. Але вона і досі не забезпечений водовідведенням, немає і підключення до електромереж. Проблема у виділенні коштів співфінансування місцевою громадою.  

Голова облдержадміністрації наголосив, що цей об’єкт вартував державі понад 12 млн. грн. І тепер громада має взяти на себе частину відповідальності, завершивши усі необхідні роботи, включаючи  благоустрій прилеглої території.

  • Необхідно обов'язково завершити будівництво до кінця року. Збудовані за державний кошт об'єкти мають працювати для людей. Це стосується і амбулаторій. Медики мають працювати в комфортних умовах, а люди - мати доступ до медичних послуг, - відзначив Олександр Старух.

Після обговорення проблемних питань щодо оснащення амбулаторії, вирішено розробити першочерговий план заходів. Оснастити амбулаторію комунікаціями і ввести її в експлуатацію доручено до настання холодів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Вони втратили спокій, але не втратили людяності: в Запоріжжі відзначили благодійників та волонтерів

Форум «Безпечна громада»: МВС розширює безпекові ініціативи для громад

Зі смаком черешні: в Запоріжжі погасили марку «Мелітополь – це Україна!»

Захистити запорізьке небо: на території області починають працювати дрони-перехоплювачі ворожих безпілотників

Коли мрії гартуються тривогами: в Запоріжжі відзначили найкращих випускників

Нова транспортна стратегія: у Запоріжжі подвоїться кількість муніципальних автобусів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 430 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

«Дуже чекаємо на наших Героїв», – заслужений тренер України з плавання проводитиме заняття для ветеранів

Діалог заради розвитку: голова Запорізької ОДА зустрівся з членами обласної Молодіжної ради

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Приватизація у Запоріжжі: об’єкт незавершеного будівництва у центрі міста виставили на аукціон