Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Реконструкція сімейного гуртожитку у Приморську йде за планом

12 серпня 2021 - 16:47

Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Старух ознайомився з ходом ремонтних робіт у будівлі соціального гуртожитку м. Приморська, який реконструюється за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (відбудова соціальної інфраструктури на Сході України).

Як розповів Олександр Найда, головний лікар КП «Приморський центр первинної медико-санітарної допомоги», на території якого і розташований гуртожиток, він розрахований на 50 родин. Тут є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. У ньому планується надати житло 20 родинам переселенців та 30 родинам медиків. Ремонтні роботи, загальна вартість яких складає 28,4 млн грн, будівельники планують завершити до кінця грудня цього року. Також біля гуртожитку облаштують дитячий майданчик та зроблять благоустрій території. Перших поселенців гуртожиток прийме на початку наступного року. 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Чемпіон, науковець, наставник: Запоріжжя привітало гандболіста Сергія Кушнірюка з ювілеєм та річницею його олімпійської перемоги

Діти мають право на правничу допомогу

Служити і захищати: у Запоріжжі відзначили поліцейських області державними нагородами

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 860 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1490-го дня війни

Так! Ми можемо подолати туберкульоз. Лідерство – за державою, сила – в громадах

Щоб зв’язок не губився: як оновити номер у Кабінеті пацієнта

В Запоріжжі відбудеться зустріч крафтярів

«Велика вдячність нашим героям, які віддали найцінніше – своє життя – за Україну», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Там, де є турбота, є життя: евакуація маломобільних людей до Вінниці

Герой на щиті: як віддати останню шану полеглому Захиснику чи Захисниці