Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі малеча відкрила на Хортиці оновлене “Козацьке коло”

14 серпня 2021 - 14:05

Сьогодні, 14 серпня, за участі голови облдержадміністрації Олександра Старуха офіційно відкрито перший об'єкт оновленої Хортиці, створений за президентською програмою «Велика реставрація» – місце для масових заходів «Козацьке коло».

Символічно, що першими його відвідувачами стали маленькі запоріжці – учасники фестивалю «Родинних цінностей та традицій». Дитяча енергетика дала чудовий старт цьому місцю, яке без сумніву полюбиться всім запоріжцям і гостям острова.

Сьогодні на «Козацькому колі» дітки соціальних категорій чудово і пізнавально провели час. Діти побачили речі, які брали з собою в походи козаки. Спробували сили у володінні козацькою шаблею та тулумбасом. Взяли участь у майстер-класах з ковальства та лучництва. Зробили глиняні вироби, ляльки-мотанки, прикраси з вовни та багато іншого. Олександр Старух теж долучився до цікавих майстер-класів.

Кожен маленький учасник фестивалю отримав грамоту з печаткою Війська Запорозького Низового, а головне – отримав нові знання, навички та позитивні емоції.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також