Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі відбулось спецпогашення оригінальної святкової марки

24 серпня 2021 - 15:00

З нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» випустила конверт з оригінальною маркою. На ньому використана візуальна символіка, розроблена до 30-річчя Незалежності України, а також уривок з вірша «Молитва за Україну» юної письменниці Олександри Бурбело, члена Національної спілки письменників України (посмертно).

Тираж маркованого конверту – 350 000 примірників. Номінальна вартість поштової марки зазначена латинською літерою «V» і відповідає тарифу на пересилання простого листа масою до 50 г в межах України.

На урочистий захід спецпогашення завітали голова облдержадміністрації Олександр Старух, його заступник Руслан Шиханов, керівниця апарату ЗОДА Зинаїда  Бойко.

Голова облдержадміністрації разом з директоркою Запорізької дирекції АТ «Укрпошта» Юлією Боровик та Президентом «Всеукраїнської організації СПАС» Олександром Притулою урочисто погасили конверти календарним штемпелем та поставили на них свої підписи. Ці зразки направляться на зберігання на память майбутніх поколінь українців.

  • Україні 30 років. Для нас - подія непересічна. Коли я дивлюся на дітлахів, які народилися в цій країні, розумію, що у неї є майбутнє, вона буде розквітати. Буде розквітати і наша Укрпошта. У цьому році у нас відбудеться багато змін на краще: запрацюють пересувні мобільні відділення поштового зв'язку. 15 жовтня запускаємо у тестовому режимі 30 нових поштових автомобілів. А це означатиме, що ми відцифруємо усі без винятку населені пункти, наш автомобіль доїде до кожного навіть найменшого села області, - зазначила у своєму виступі директорка Запорізької дирекції АТ «Укрпошта»

У свою чергу, голова облдержадміністрації, звертаючись до присутніх,  схвально відзначив позитивні трансформації, які відбуваються сьогодні в роботі поштарів. 

  • Для того, щоб відбулись позитивні зміни, потрібно наполегливо працювати. Укрпошта працює, і це головне. Значить зв'язок є. Значить ми можемо один одному надіслати гарну звістку. Раніше у нас з'явилися мобільні телефони, а тепер буде і мобільна пошта. Ця новина довгоочікувана для нас. Адже це стане ще одним прикладом того, як держава не на словах а на ділі йде до людей, стає ближчою до кожного громадянина,  - підсумував Олександр Старух.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 27.03.2023

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 27.03.2023, 397 доба

Сила України – це сила всіх, хто б’ється за Україну і хто допомагає. Звернення Президента 26.03.2023

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 26.03.2023

Юрій Малашко привітав нацгвардійців з 9-ю річницею створення військового формування

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 26.03.2023

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 26.03.2023, 396 доба

Саме повномасштабний програш Росії буде надійною гарантією від нових агресій та криз

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 25.03.2023

Громади Запорізької області отримали портативні джерела живлення від міжнародних донорів

За дві доби агресор завдав близько 200 ударів по території Запорізької області

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 25.03.2023