"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Карантин продовжено до 1 жовтня: запоріжці мають дотримуватись всіх обмежень

26 серпня 2021 - 12:45

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час чергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

-  На сьогодні країна знаходить у «зеленій» зоні, проте показники захворювання на COVID мають тенденцію до зростання. Найближчим часом не виключається нова хвиля захворювання. Тому особливо важливо дотримуватись всіх обмежень карантину та робити вакцинацію. Лише так можна уникнути нового локдауну, та, відповідно, економічного спаду, - наголосив Олександр Старух.

Як повідомив заступник директора ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Олександр Мащак, існує тенденція до зростання кількості захворілих. Так, коефіцієнт виявлення коронавірусу у Запорізькій області на сьогодні становить понад 5%, в цілому ж по країні – 3,5%. За добу найбільша кількість захворювань зафіксовано саме у Києві, Одеській та Запорізькій областях. За минулу добу в області зареєстровано 52 нові випадки захворювання.  

Як розповів керівник Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич, медичні заклади регіону вже готуються до збільшення надходження пацієнтів, хворих на ковід. На сьогодні продовжує лікуватись 1122 хворих. Госпіталізовано 159 осіб, лікується вдома 963 хворих. За рахунок субвенції планується придбати понад 800 кисневих концентраторів та передати обладнання на первинну ланку. На сьогодні рівень забезпечення лікарень медичним киснем становить 97,337%. 

  • Лікарні регіону мають бути забезпечені киснем на 100%. Це єдина цифра, яку ми можемо прийняти. Необхідно забезпечити максимальну готовність медичних закладів до можливої нової хвилі хвороби, - зауважив Олександр Старух.

Також очільник регіону окремо зупинився на темпах вакцинації у Запорізькій області. 

  • Осінь та зростання респіраторних захворювань вже не за горами. Рівень вакцинації населення дещо знизився після свят. Необхідно надолужити відставання, особливо серед педагогів та працівників закладів освіти, а також працівників транспорту, сфери торгівлі та обслуговування, - наголосив Олександр Старух.  

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 


Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації