Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Результати досліджень впливу на довкілля будівництва каолінового кар'єру представлять громадськості

27 серпня 2021 - 15:36

Таке рішення прийняли учасники засідання робочої групи з розгляду проблемних питань реалізації проєкту ТОВ "Біляївський збагачувальний комбінат".

Зокрема, учасники  комісії обговорили результати соціологічного опитування, яке проводилось у Павлівській та Вільнянській громадах.

Як розповів директор КП «Агенція регіонального розвитку», соціолог Аскад Ашурбеков, в опитуванні взяли участь 500 мешканців.  Була вивчена оцінка громадської думки щодо будівництва комбінату та виявлено, як взагалі реагують люди. За результатами дослідження встановлено, що громадська думка розділилася. Так, близько 30% людей виступає проти будівництва комбінату та роботи кар’єру зі збагачення і переробки каоліну. Побоювання людей та не підтримка проєкту пов’язані зі страхом чи не бажанням щось міняти. Ще третина виступає за діяльність комбінату, бо це – нові податки, нові робочі місця, благоустрій, розвиток території та виконання інших соціальних зобов’язань інвестора. Ще третина не могла відповісти на питання через власну необізнаність.

  • Кожен з нас зробить висновки – і обласна влада, і інвестор. Дослідження показало низьку поінформованість населення. У подальшій роботі ми це врахуємо, - відзначив начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Билим.

Після обговорення питання було вирішено в адаптивній зрозумілій формі представити широкому колу громадськості результати усіх проведених досліджень та висновків науковців.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також