Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В’ячеслав Богуслаєв задоволений, що керівником регіону призначено Бориса Петрова

26 березня 2010 - 15:19

Президент, голова Ради директорів ВАТ «Мотор Січ», народний депутат України, Герой України В’ячеслав Богуслаєв позитивно оцінив призначення головою облдержадміністрації Бориса Петрова.

- Ми задоволені, що губернатором призначили нашого запоріжця. Ми завжди боролися з «чужинцями».  Нарешті до керівництва області прийшла людина, яка добре знає стан справ на підприємствах міста та області. Ми сподіваємося, що від цього тільки виграють жителі Запоріжжя та регіону. Це дуже важливо, - зазначив В’ячеслав Богуслаєв під час робочої поїздки голови облдержадміністрації на «Мотор Січ». – І нам, керівникам підприємств, не потрібно звикати до Бориса Петрова. Ми звертаємося до губернатора з порадами та пропозиціями і при цьому немає потреби вводити його в курс справ, бо він на цьому добре знається.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Без черг і кабінетів: подати заяву на засоби реабілітації тепер можна онлайн

В Запоріжжі триває ліквідація наслідків після підступної нічної атаки ворога

У Запоріжжі СБУ ліквідувала чергову схему втечі «ухилянтів» за кордон

«Поранення – це травми, і я вмію з ними працювати», – тренер з тхеквондо готовий допомогти ветеранам відновитися за допомогою спорту

Загалом упродовж доби окупанти завдали 403 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1223-го дня війни

Події червня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Підземна школа – безпечна, спортивний майданчик – будується

Почути голос релокованих громад: в Запоріжжі відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Запорізької області

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала агентка фсб, яка коригувала удари ворога по Запоріжжю

З Чехії до України – з любов’ю: в кожного маленького українця має бути щасливе дитинство

Права, обов'язки, державні символи: в Запоріжжі організували квест до Дня Конституції