Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Призер Олімпійських ігор отримав заслужену квартиру

1 вересня 2021 - 16:33

Сьогодні голова Запорізької ОДА Олександр Старух особисто передав ключі від квартири срібному призеру Олімпійських ігор Токіо-2020, борцю греко-римського стилю Парвізу Насібову.

  • Доручення Президента ми виконали, і вже сьогодні наш чемпіон отримує ключі від своєї власної квартири, - прокоментував подію Олександр Старух.

Нове житло для срібного призера Олімпійських ігор придбали спільним коштом. Частину грошей взяли із обласної цільової програми з підтримки розвитку фізичної культури та спорту, але більшу частину грошей надала Малобілозерська громада, яка за власним бажанням відгукнулися на прохання облдержадміністрації.

  • Це гарний приклад того, як наші громади вміють співпрацювати та діяти як єдиний механізм в межах всієї області, -  зауважив керівник ОДА.

Очільник області також зазначив, що паралельно триває робота з пошуку можливостей відзначення переможців і призерів Паралімпійських ігор, щоб зробити їх премії рівними з винагородами олімпійців.

  • Ми маємо мотивувати наших спортсменів, створювати комфортні умови для їх життя та професійної діяльності. Бо вони - справжня гордість нашого краю, - додала заступниця голови ОДА Злата Некрасова.

Квартиру молодий спортсмен обирав сам і вже уклав договір та став повноцінним власником новозбудованого житла. Парвіз Насібов подякував всім небайдужим, хто мав відношення до вирішення цих процедурних питань, ледве стримуючи емоції.

  • Я щасливий мати власну квартиру, де, впевнений, надалі житимуть і мої діти. Приємно бачити, що Запорізький край цінить своїх спортсменів і радо допомагає нам. Я також хочу подякувати Главі держави, керівництву обласної державної адміністрації та всім причетним до цього, -  сказав спортсмен.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 08.06.2023, 470 доба

Триває 470 доба збройного терору Запорізької області

Увага! Важлива інформація!

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 469-го дня війни

Внаслідок підриву Каховської ГЕС в Запорізькій області очікується задуха водних біоресурсів

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Показове тренування завершено: екстрені та спеціальні служби відпрацювали взаємодію під час різних видів загроз

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 07.06.2023

єВідновлення: як бізнесу підключитися до програми?

Заступник голови обласної державної адміністрації Мироненко Євген Володимирович

За матеріалами СБУ до 9 років позбавлення волі засуджено псевдопосадовця «військово-цивільної адміністрації міста Василівка»

Заступник голови ОДА на прямому зв'язку з жителями області