"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Призер Олімпійських ігор отримав заслужену квартиру

1 вересня 2021 - 16:33

Сьогодні голова Запорізької ОДА Олександр Старух особисто передав ключі від квартири срібному призеру Олімпійських ігор Токіо-2020, борцю греко-римського стилю Парвізу Насібову.

  • Доручення Президента ми виконали, і вже сьогодні наш чемпіон отримує ключі від своєї власної квартири, - прокоментував подію Олександр Старух.

Нове житло для срібного призера Олімпійських ігор придбали спільним коштом. Частину грошей взяли із обласної цільової програми з підтримки розвитку фізичної культури та спорту, але більшу частину грошей надала Малобілозерська громада, яка за власним бажанням відгукнулися на прохання облдержадміністрації.

  • Це гарний приклад того, як наші громади вміють співпрацювати та діяти як єдиний механізм в межах всієї області, -  зауважив керівник ОДА.

Очільник області також зазначив, що паралельно триває робота з пошуку можливостей відзначення переможців і призерів Паралімпійських ігор, щоб зробити їх премії рівними з винагородами олімпійців.

  • Ми маємо мотивувати наших спортсменів, створювати комфортні умови для їх життя та професійної діяльності. Бо вони - справжня гордість нашого краю, - додала заступниця голови ОДА Злата Некрасова.

Квартиру молодий спортсмен обирав сам і вже уклав договір та став повноцінним власником новозбудованого житла. Парвіз Насібов подякував всім небайдужим, хто мав відношення до вирішення цих процедурних питань, ледве стримуючи емоції.

  • Я щасливий мати власну квартиру, де, впевнений, надалі житимуть і мої діти. Приємно бачити, що Запорізький край цінить своїх спортсменів і радо допомагає нам. Я також хочу подякувати Главі держави, керівництву обласної державної адміністрації та всім причетним до цього, -  сказав спортсмен.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Запорізькій області використано більше мільйона доз вакцини

В області триває інформаційна кампанія “16 днів проти насильства”

Олена Зеленська закликала всіх, хто має бажання і можливості робити мистецтво безбар’єрним, переймати досвід музею Пінзеля

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

4 478 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 6 грудня 2021 року

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року

У Запоріжжі пройшов авторський концерт заслуженої діячки мистецтв України Наталії Боєвої

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року

Україна впевнено рухається до створення комфортних умов життя для людей з інвалідністю – Президент

Обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин