Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Економіка Запорізького регіону стабільно зростає

2 вересня 2021 - 14:33

Про це повідомив сьогодні очільник області під час свого спілкування зі студентським активом Запорізького національного університету. Олександр Старух завітав до вишу поспілкуватися з молоддю про найбільш актуальні питання життєдіяльності нашого краю.

За словами керівника облдержадміністрації, економіка регіону значно зросла і продовжує рух вгору. Зокрема, це стосується обсягів виробництва в машинобудуванні, енергетиці, металургії, агропромисловому комплексі.

За останніми даними Запорізька область посідає шосте місце в Україні за зростанням у виробництві сільськогосподарської продукції. Також регіон займає п’яте в Україні місце по збору врожаю ранніх зернових.

Разом з тим, зросли і обсяги зовнішньоторговельного обороту товарів, в тому числі, експорту нашої продукції в інші країни світу. Збільшилися капітальні інвестиції. Паралельно зростає і середня заробітна плата, яка з початку року збільшилася на 20 % (4 місце в Україні) та становить понад 13 тисяч гривень.

Разом з укріпленням економіки наповнюються і місцеві бюджети. Всі громади виконали плани, а дехто і значно перевищив заплановані надходження.

  • Більшість територій перевиконали плани на перше півріччя і продовжують в цьому ж напрямку. Ці надлишки коштів громади використовують з користю для мешканців регіону та спрямовують їх на соціально важливі речі – добудову лікарень, ремонти дитсадків та шкіл, збільшення видатків за різними програмами підтримки громадян та на інші надважливі питання, - зазначив Олександр Старух, окреслюючи студентам економічні досягнення Запорізького краю.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 

 

Читайте також

«Франція продовжує підтримувати Україну, і я переконаний – світ має робити так само», – Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Упродовж доби окупанти завдали 679 ударів по 36 населеним пунктам Запорізької області

Підтримка запоріжців у дії: гаряча лінія із заступницею голови Запорізької ОДА Людмилою Бухаріною

Запорізька область готує план дій у відповідь на зміни клімату

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.02.2026

Міжнародний день рідної мови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.02.2026

Державна підтримка та пільгові кредити: нові можливості для бізнесу в умовах енерговикликів

Знання, що рятують життя: понад 600 студентів опанують основи нацспротиву в Запоріжжі

Графік відключень в Запоріжжі: що змінилося