Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров: «Головний орієнтир у роботі обласної влади – результат»

29 березня 2010 - 14:17

Такий акцент голова обласної державної адміністрації зробив під час наради з начальниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Захід відбувся за участю стажиста на посаду першого заступника голови ОДА Володимира Кальцева, заступника голови Геннадія Фукса та стажиста на посаду заступника голови облдержадміністрації Станіслава Лимарчука.

Насамперед голова ОДА Борис Петров повідомив присутнім, що такі наради практикуватимуться щотижня, оскільки відтепер головним критерієм у роботі буде «звітність та публічність».

- У цьому контексті головне, щоб ми відійшли від формалізму. Для нас головний орієнтир у роботі – результат, - резюмував Борис Петров.

Начальники структурних підрозділів облдержадміністрації доповіли очільнику регіону про поточну роботу підпорядкованих ними управлінь.

Зокрема, начальник головного фінансового управління ОДА Сергій Медвідь повідомив, що виконання державного бюджету станом на 26 березня складає лише 64,7% до плану на квартал. Відтак дотація на вирівнювання для Запорізької області з держбюджету профінансована теж частково. Дещо краща ситуація з виконанням місцевих бюджетів, за прогнозами вони будуть виконані на 100%.

Також на нараді відзначалося, що протягом березня в регіоні вдалося суттєво скоротити рівень заборгованості із заробітної плати – на 14,3 млн. грн.. Разом з тим, загострюється ситуація із виплатою допомоги по догляду за дитиною – вона виплачена всього на 54%.

Борис Петров поставив конкретне завдання начальнику головного управління праці та соціального захисту населення Віктору Панкратову – це питання взяти під особистий контроль.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

Юрій Малашко: “Боремося за свободу наших оборонців”

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни