Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Єпископ Запорізький та Мелітопольський Йосип благословив нового главу регіону на добрі справи на благо запорізької громади

29 березня 2010 - 15:46

Діяльність нового керівника області відтепер супроводжуватиме благодать Господня. Сьогодні, за православною традицією, Владика Йосип відслужив молебень у кабінеті голови обласної державної адміністрації.

Єпископ Запорізький та Мелітопольський прочитав «здравицю», проголошуючи ім'я Бориса Петрова та його заступників. Саме так Владика закликав світлі православні сили надати допомогу керівникам регіону у реалізації добрих намірів.

- Пост главы администрации – это большая ответственность. Потому особенно необходимо, чтобы был покров Царицы Небесной, покров Матери Божьей, добрые мысли, вразумление. Мы помолились о том, чтобы Бог в трудную минуту всегда даровал руководителю области правильные мысли, правильные решения тех или иных вопросов, чтобы с Божьим благословением было легче работать в нашем регионе, - відзначив Єпископ Запорізький та Мелітопольський.

Нагадаємо, що Владика Йосип одним з перших привітав Бориса Петрова із призначенням на посаду голови Запорізької облдержадміністрації. Зокрема, у привітанні Єпископ Запорізький та Мелітопольський наголосив, що висока довіра, висловлена Президентом України Віктором Януковичем саме Борису Петрову, слугуватиме надійною основою для конструктивної роботи, яка спрямована на зміцнення соціально-економічного потенціалу області.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

Юрій Малашко: “Боремося за свободу наших оборонців”

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни