Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Анонси

До уваги журналістів!

8 вересня 2021 - 19:12

Запрошуємо вас відвідати обласний урочистий захід «Sport Star 2021», який щорічно проводиться за сприяння Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні.

Захід відбудеться за участю керівництва облдержадміністрації 9 вересня 2021 року о 17.00 у спортивно-розважальному  комплексі «Sunrise Park» (вул. Глісерна, 1).    

 Учасників XXXII літніх Олімпійських ігор  та XVI літніх Паралімпійських ігор та їх тренерів від Запорізької області буде відзначено головою Запорізької обласної державної адміністрації Олександром Старухом грошовими сертифікатами (відповідно до зайнятих місць і рейтингу їх виступів) та обласними нагородами. 

На відкритті Урочистої церемонії відбудеться нагородження переможців конкурсу «Sport Star 2021», пройдуть виступи найкращих художніх колективів області, спортивно показові виступи. 

Запрошуємо до участі та висвітлення заходу!

Наявність індивідуальних засобів захисту (маска, респіратор) обов’язкова!

Читайте також

Балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

Юрій Малашко: “Боремося за свободу наших оборонців”

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни