"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька область доєдналася до європейського зеленого курсу

14 вересня 2021 - 13:52

Сьогодні у виставковому центрі «Козак-Палац» відкрився V Міжнародний екологічний форум «Еко Форум – 2021». Традиційно «Еко Форум» пропонує до обговорення актуальні теми екологічного спрямування. Цього року головною темою дискусій стала практика впровадження локальних ініціатив у контексті Європейського зеленого курсу. Відкриваючи поважне зібрання, перший заступник Запорізької обласної державної адміністрації Володимир Шустов зазначив, що Запорізька область входить  до найбільш техногенно навантажених регіонів України і що екологічні проблеми зачіпають життєві інтереси кожного жителя області.

  • Незважаючи на тенденцію до зменшення, Запорізька область посідає 3 місце у країні за викидами речовин у атмосферне повітря та 4 - з утворення відходів. Окремим важливим питанням є адаптація до змін клімату. Проведення спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму «Еко Форум – 21» сприятиме пошуку методів та заходів у вирішенні болючих екологічних питань шляхом обміну досвідом, презентаціям кращих практик ефективного використання природних ресурсів, - сказав Володимир Шустов.

Посадовець акцентував увагу учасників форуму на тому, що ставлення до природи є ознакою культурного рівня людини і що влада, суспільство та  підприємці повинні співпрацювати над спільною метою – розвитком Запорізького регіону.  

 

Довідково.

««Еко Форум – 2021»: про Європейський зелений курс і екологічні ініціативи для кожного» триватиме з 14 по 16 вересня у ВЦ «Козак-Палац». Організували форум: Запорізька міська рада; Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Міністерства  захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП, ЗОСПП(Р) «Потенціал».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Жестова мова як невід’ємний елемент розбудови безбар’єрного середовища

До уваги журналістів!

Обласна влада – на прямому зв’язку з мешканцями області

Карантинні обмеження та вакцинація - це єдині ефективні способи протидії COVID

До кінця року у Запоріжжі відкриють Балковий міст через Старий Дніпро

Голова ОДА на прямому зв'язку з жителями області

Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Велике будівництво: у Запоріжжі запрацювало найсучасніше приймальне відділення України

У Запорізькій області розпочинається осінній призов на строкову військову службу

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

В області здійснено перерозподіл коштів з ДФРР з метою їх ефективного використання

До кінця року в Запорізькій області збудують сучасну льодову арену