"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В обласному контактному центрі відбулася “пряма телефонна лінія” жителів Запорізької області з керівницею апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїдою Бойко

14 вересня 2021 - 16:41

З проблемними питаннями телефонували жителі обласного центру, м. Пологи, Мелітопольского району. 

Так, запоріжанка Світлана поскаржилася на керівника геріатричного пансіонату, що розташований у Бердянську. Під час відпочинку, за словами пані Світлани, вона зіткнулася з нечемним спілкуванням директора пансіонату з відпочивальниками. До того ж, на думку дозвонювачки, директор не може забезпечити режим тиші вночі, що зводить відпочинок біля моря нанівець. За результатами спілкування Зінаїдою Бойко було прийняте рішення звернутися до департаменту соціального захисту ОДА з метою  перевірки зазначених у телефонній розмові фактів.

Наступна дозвонювачка - мешканка Мелітопольського району Світлана, звернулася до керівниці апарату ОДА з проханням допомогти оформити запити до депутатів з отримання матеріальної допомоги на лікування. За результатами телефонного звернення було прийнято рішення  одразу після завершення роботи «прямої телефонної лінії» знову зв´язатися з дозвонювачкою  та покроково розтлумачити їй, які документи необхідно створити для отримання відповідної матеріальної допомоги з депутатських фондів.

Житель Поліг Володимир поскаржився на розбите вщент дорожнє полотно біля зупинки громадського транспорту, навпроти якої знаходиться його будинок. Адже розбита дорога є джерелом шуму. За словами пологівчанина, влада міста стверджує, що згаданий відрізок автошляху перебуває на балансі обласних шляхових служб. За результатами спілкування Зінаїда Бойко пообіцяла пану Володимиру, що спрямує відповідний запит до Служби автодоріг в Запорізькій області та письмово повідомить його про результати.

Запоріжанка Людмила на телефонній «гарячій лінії» шукала важелі впливу на сусіда по дачній ділянці, на якій, за її словами, ростуть карантинні рослини у зріст людини. Було прийнято рішення звернутися до керівника територіальної громади з метою  перевірки викладених фактів та прийняття відповідних рішень щодо дачного кооперативу та його голови у випадку підтвердження викладених фактів.

Мешканка Заводського району обласного центру, людина з інвалідністю  першої групи на ім´я Віра, просила допомогти обміняти інвалідні візки, що вийшли з ладу, на придатні до пересування. За її словами, візки, що вона отримала від органів соціального захисту, не «доживають» до термінів, які встановлені нормативними документами. За результатами спілкування було прийнято рішення від обласної влади звернутися до територіальних органів соціального захисту з проханням вирішити питання пані Віри та замінити зламані візки для пересування на придатні.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Жестова мова як невід’ємний елемент розбудови безбар’єрного середовища

До уваги журналістів!

Обласна влада – на прямому зв’язку з мешканцями області

Карантинні обмеження та вакцинація - це єдині ефективні способи протидії COVID

До кінця року у Запоріжжі відкриють Балковий міст через Старий Дніпро

Голова ОДА на прямому зв'язку з жителями області

Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Велике будівництво: у Запоріжжі запрацювало найсучасніше приймальне відділення України

У Запорізькій області розпочинається осінній призов на строкову військову службу

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

В області здійснено перерозподіл коштів з ДФРР з метою їх ефективного використання

До кінця року в Запорізькій області збудують сучасну льодову арену