"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізькі громади активно готують проєктні пропозиції “Великого будівництва”

16 вересня 2021 - 13:53

Про це повідомив очільник області Олександр Старух на сьогоднішній пресконференції. Голова облдержадміністрації розповів журналістській спільноті про темпи реалізації цьогорічних проєктів “Великого будівництва” та які вимоги висуваються до нових ініціатив від громад.

  • Швидкими темпами будуються наші запорізькі мости. Роботи йдуть цілодобово. Найближчим часом ми відвідаємо об’єкт та на власні очі побачимо, який стан справ. Також днями відвідали стадіон «Таврія» у Василівці. Це ще один об’єкт програми Президента «Велике будівництво». Як обіцяють представники громади – до середини жовтня завершать всі основні будівельні роботи. Паралельно йде робота й на іншому спортивному об’єкті – льодовій арені у Мелітополі. Будівництво розпочали лише наприкінці весни і вже сьогодні йде перекриття даху, - повідомив присутнім Олександр Старух.

Зазначимо, що в рамках «Великого будівництва» в області також тривають роботи на 8 автошляхах. Так, вже другий тиждень цілодобово продовжуються роботи на трьох ділянках ще однієї вкрай важливої дороги - трасі міжнародного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ. На початку вересня розпочато роботи у Василівському районі області на двох ділянках важливої дороги Т-08-05 Кам’янка-Дніпровська-Велика Білозерка-Веселе, яка сполучає між собою два райони - Василівський та Мелітопольський.  Завершуються роботи і в трьох із дев’яти приймальних відділеннях.

Разом з тим,  як зазначив очільник області, громади вже розпочали готуватися до наступного року та активно надсилають свої проєктні пропозиції.

  • Нещодавно наші три ініціативи визнали кращими проєктами соціальної інфраструктури в Україні. Сподіваємось, що і нові проєкти з територій відповідатимуть всім критеріям. Держава готова виділяти значні кошти на реалізацію наших ініціатив, однак, вони мають бути якісними та гарно підготовленими, - резюмував Олександр Старух.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації