Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Консультативна рада в справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України почала працювати

22 вересня 2021 - 15:59

Участь у першому засіданні взяли голова обласної державної адміністрації Олександр Старух та його заступник Руслан Шиханов, представники структурних підрозділів ОДА.

Засідання ради розпочалася з вшануванням  пам´яті загиблих за незалежність України хвилиною мовчання. 

  • Нам важливо мати зворотній зв´язок з ветеранськими організаціями, - звернувся до учасників координаційної ради Олександр Старух. – Перед нами стоїть завдання визначити перелік проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин, і які ми можемо розв’язувати тут на  місці. Визначимо основні напрями роботи і будемо їх разом реалізовувати. Сьогодні ми хочемо почути думку кожного з вас. 

Голова ОДА зупинився на роботі, що була зроблена владою для ветеранів.

  • Своє завдання ми бачили у відновленні діяльності обласного госпіталю для ветеранів війни на Великому Лузі. І ми це зробили, хоча  було непросто. Зараз продовжується робота із забезпечення повноцінного функціонування цього закладу. Зроблені кроки по відновленню роботи госпітального відділення в обласній клінічній лікарні -  відповідні рішення прийняті обласною радою. З обласного бюджету виділені кошти. Сподіваюсь, що у новому році воно відновить свою роботу. 

Учасники наради висловили кілька думок щодо покращення роботи консультативного органу та озвучили нагальні проблеми, які потребують найскорішого вирішення.  Так, обговорили звернення ветеранів щодо проблем із нарахуванням пенсійного забезпечення, яка полягає в тому, що у ветеранів виникають складнощі щодо відновлення в електронних реєстрах Пенсійного фонду інформації про внески за період служби з 2000 по 2016 роки.

Члени коордради звертали увагу на необхідність активізації роботи щодо військово-патріотичного виховання молоді із залученням ветеранів та учасників АТО/ООС.

Також  йшлося про можливість реалізації у Запоріжжі цікавого проєкту – Фестивалю спорту для ветеранів війни і членів родин загиблих.   

  • Ми в такому форматі зібралися вперше. Питань накопилося багато, тож будемо працювати і вирішувати проблеми, - резюмував обговорення Олександр Старух.  

Крім цього, було вирішено до наступного засідання Консультативної ради підготувати пропозиції щодо плану роботи ради на наступний рік.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

«Франція продовжує підтримувати Україну, і я переконаний – світ має робити так само», – Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Упродовж доби окупанти завдали 679 ударів по 36 населеним пунктам Запорізької області

Підтримка запоріжців у дії: гаряча лінія із заступницею голови Запорізької ОДА Людмилою Бухаріною

Запорізька область готує план дій у відповідь на зміни клімату

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.02.2026

Міжнародний день рідної мови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.02.2026

Державна підтримка та пільгові кредити: нові можливості для бізнесу в умовах енерговикликів

Знання, що рятують життя: понад 600 студентів опанують основи нацспротиву в Запоріжжі

Графік відключень в Запоріжжі: що змінилося