"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

До кінця року у Запоріжжі відкриють Балковий міст через Старий Дніпро

23 вересня 2021 - 16:45

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух сьогодні особисто відвідав будівельний майданчик у Кривій бухті, де збирають нові частини мосту.  Очільник регіону оглянув потужності та поспілкувався з будівельниками щодо перебігу спорудження флагману програми Президента України "Велике будівництво". 

  • Ми всі хочемо, щоб мости завершили якомога скоріше. Однак варто враховувати і погодні умови, й інші чинники. Робота кипить цілодобово у три зміни. Будівельники завіряють, що у цьому році стовідсотково добудують міст через Старий Дніпро, - розповів Олександр Старух журналістам під час брифінгу на будмайданчику. 

За словами представників Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, також через декілька тижнів можна буде перейти по Вантовому мосту.  На сьогодні там завершують бетонування пілонів, а кран "Захарій" будує тимчасові опори.

У Кривій бухті збирають одночасно декілька конструкцій. Нещодавно на будмайчанчик привезли ванти для мосту. Наразі їх 30. Очікується прибуття ще 18. Всього на кожній частині (низовій і верховій) мосту буде по 48 вантів довжиною від 60 до 200 метрів. Кожен вант перед влаштуванням на міст прискіпливо дослідять фахівці спеціалізованої австрійської компанії. Ванти доставлять на міст, після його опускання на опори, де розмотають та прослухають за допомогою ультразвуку, щоб впевнитися в їх якості. За своїми технічними характеристиками вони можуть прослужити більше 80 років за умов постійного навантаження. 

  • Спеціалізована установа перевірить кожен вант. І особисто нестиме відповідальність за результат, -  зауважив Олександр Старух. 

Повністю закінчити будівництво запорізьких мостів будівельники обіцяють у другій половині 2022 року. Щоб встигнути в терміни, роботи тривають цілодобово, а понад 500 осіб працюють у три зміни.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації