"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Карантинні обмеження та вакцинація - це єдині ефективні способи протидії COVID

23 вересня 2021 - 16:57

На цьому наголосив керівник Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух під час виїзної пресконференції з актуальних питань життєдіяльності регіону.

Нагадаємо, що по всій країні рішенням Уряду від сьогодні введено «жовту» зону епіднебезпеки поширення COVID-19.  Відповідно, за рішенням Державної комісії ТЕБ та НС, в кожній області діють нові правила роботи закладів та установ, в тому числі, в освітній сфері.

  • Як виконавчий орган влади ми виконуємо те, що прийнято безпосередньо на рівні Верховної  Ради, Кабінету  Міністрів та Президента України. Вчора Кабмін вніс зміни до Постанови та оновив карантинні обмеження, - зазначив Олександр Старух.

За рішення Уряду освітні установи працюють очно за умови вакцинації 80% педагогів. Якщо цей показник менше - освітній процес проходить у дистанційній формі.  Коли заклад досягає 80% вакцинації, то повертається до очної форми роботи. Виключення становлять дитячі садки, початкові класи школи та спеціалізовані заклади освіти, які продовжують працювати у звичному форматі.

  • Обласна влада вибірково перевіряє освітні заклади на дотримання карантинних вимог. Окремо розпочинається перевірка виданих COVID-сертифікатів на їх достовірність. Ми моніторимо навчальні заклади щодо рівнів вакцинації персоналу. Інформація постійно оновлюється, - прокоментував вакцинацію освітян керівник ОДА.

Очільник регіону також акцентував увагу журналістів і на загостренні епідеміологічної ситуації в країні, зокрема, У Запорізькій області.

  • Ми щодня отримуємо нову інформацію від лікарів. За їх словами, темпи поширення COVID загрозливо стрімкі. На сьогодні в області 36% ліжок з киснем вже зайняті. Хвороба досить агресивна та швидко прогресує. Тому треба берегти себе. Карантинні обмеження та вакцинація - це єдині ефективні способи протидії COVID, - наголосив Олександр Старух.

Медична системам Запорізької області має достатньо потужностей, щоб робити до 10-11 тисяч щеплень щодня. Вакцин достатньо, створені як пункти так і центри масової вакцинації. Потрібне лиже бажання самих людей. 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації