"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Обласна влада – на прямому зв’язку з мешканцями області

23 вересня 2021 - 17:06

В обласному контактному центрі відбулася чергова “гаряча” лінія з представниками влади. На запитання громадян відповідав заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов.

До посадовця звернулося 8 мешканців області.

Одразу декілька мешканців селища Новоолександрівка звернулися з проблемою водопостачання. Мешканці громади сплачують за воду, проте, за їх словами, Водоканал через неіснуючі борги, перекрив водопостачання. Люди платять по лічильниках, проте, Водоканал говорить про борг у розмірі 462 тис грн та виставляє громаді рахунки.

У цьому випадку необхідно колективне звернення мешканців громади. Треба звернутися до надавачів послуги, щоб підприємство надавало платіжки по кожному домогосподарству, щоб витрати відповідали обсягам спожитої води. Якщо вам відмовлять у наданні квитанції, це буде підставою для звернення до суду. Зі свого боку ми теж будемо розбиратися, звідки виник цей невідомий борг. Давайте не чекати, а діяти з обох боків, - запропонував Руслан Шиханов.

Також зі скаргою на проблеми водопостачання звернулися мешканці села Новомиколаївка Запорізького району. Проте, там інша проблема – через застарілі мережі у трубах часто трапляються пориви. Через це у людей часто немає вдома води.

З проблемою щодо заборгованості за газ звернувся пенсіонер з села Матвіївка. Чоловік впевнений, що сплачував всі рахунки та не розуміє, звідки ця заборгованість.

У м. Гуляйполе Пологівського району жінка розповіла, що не змогла переоформити субсидію на новий опалювальний сезон та попрохала допомоги обласної влади.

Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, Руслан Шиханов надав вичерпні роз'яснення. Також заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, надішлють офіційну відповідь, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожен сигнал від громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації