"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Нарада з головами райдержадміністрацій: вакцинальна кампанія потребує прискорення

29 вересня 2021 - 10:12

Під головуванням очільника Запорізької обласної адміністрації Олександра Старуха відбулася нарада з головами районних державних адміністрацій з використанням Zoom зв’язку. У роботі наради взяли участь заступники голови Едуард Брутман,  Руслан Шиханов та керівник апарату Зінаїда Бойко. 

Перед тим, як заслухати звіти голів районних державних адміністрацій з першого питання порядку денного про хід вакцинальної кампанії, Олександр Старух поінформував голів райдержадміністрацій, що офісом президента у критеріях оцінки роботи РДА включений показник, який характеризує динаміку вакцинальної компанії на території.

  • Ви знаєте, що готується постанова уряду, згідно якої вакцинація стане обов´язковою для державних службовців, - звернувся до колег Олександр Старух. – І коли ми від людей вимагаємо вакцинуватися і закликаємо до свідомого створення колективного імунітету, а самі не дотримуємося цього, це не нормально. 

Олександр Старух  навів  останні статистичні дані вакцинальної кампанії. В той час, як вже дві третини шкіл області відповідають вимогам карантинних обмежень, а це 80% вакцинованих вчителів та персоналу, у окремих райдержадміністраціях рівень вакцинування держслужбовців залишає бажати кращого: Бердянська РДА – 42%; Василівська – 70% Запорізька - 66%; Мелітопольська - 75%; Пологівська - 68%. Обласна адміністрація – 72%. Координаторка з вакцинальної кампанії у Запорізькій області Марина Колерова, що також брала участь у нараді з головами райдержадміністрацій, зазначила, що тенденція до збільшення захворюваності в області зберігається. За останні два тижні захворюваність зросла в 2,3 рази. Перевищено базовий рівень на 180%. Запорізька область посідає 7 місце за кількістю захворілих та 10 – по летальності.  

  • Я хочу звернути вашу увагу на той факт, що є громади, які не мають власних пунктів вакцинації, але є територіальні мобільні бригади. Ви маєте замовляти мобільну бригаду або через мене або напряму через центри надання первинної медичної допомоги. На сьогодні,  на жаль, маємо картину, коли пункти щеплення та мобільні бригади не завантажені роботою, - додала  Марина Колерова.

Крім того, під час наради обговорювалися й інші важливі питання життєдіяльності територій. Так, учасники засідання поговорили про перебіг моніторингу  ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для людей з інвалідністю, підготовку до опалювального сезону тощо.  

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Запорізькій області використано більше мільйона доз вакцини

В області триває інформаційна кампанія “16 днів проти насильства”

Олена Зеленська закликала всіх, хто має бажання і можливості робити мистецтво безбар’єрним, переймати досвід музею Пінзеля

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

4 478 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 6 грудня 2021 року

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року

У Запоріжжі пройшов авторський концерт заслуженої діячки мистецтв України Наталії Боєвої

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року

Україна впевнено рухається до створення комфортних умов життя для людей з інвалідністю – Президент

Обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин