Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Велике будівництво: на автошляху Запоріжжя – Донецьк розпочали укладання верхнього шару покриття

30 вересня 2021 - 11:01

Поточний середній ремонт проводиться на ділянці км 51+106 - км 69+888 дороги національного значення Н-15.

За повідомленнями Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ремонтники завершили роботи з фрезерування старого покриття, стабілізації основи дорожнього одягу та влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття.

Наразі підрядник перейшов до  влаштування верхнього шару дорожнього покриття. Так, за селищем Новомиколаївка в бік межі з Дніпропетровською областю розпочали укладати щебенево-мастиковий асфальтобетон. Роботи ведуться по лівій смузі руху, тому на цій ділянці автодороги тимчасово організовано реверсний рух. 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Діалог влади та бізнесу: актуальні питання загальнообов’язкового державного соціального страхування

Спека, дефіцит електроенергії та графіки відключень: у Запоріжжі пояснили ситуацію в енергосистемі

«Те, що демонструє Запорізький регіон, – це справжні опір та стійкість», – делегації Посольства Королівства Бельгії та УВКБ ООН – у Запоріжжі

Нові міжнародні перемоги запорізьких спортсменів

Прощання з Миколою Олександровичем Фроловим

Затишок у лікарні: як «Простори турботи» допомагають маленьким пацієнтам та їхнім батькам

3 липня – День створення Кирилівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 880 ударів по 62 населених пунктах Запорізької області

Від ідей до дій: у Запоріжжі презентували Концепцію безбар’єрного міського середовища на засадах універсального дизайну

Спільна робота, яка рятує життя: до Запорізької області з робочою поїздкою приїхали представники ЮНІСЕФ

Історія, що обʼєднує: запорізькі та шведські музеї створять Міжнародний центр досліджень Нижнього Дніпра «Великий Луг»