Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Звернення голови облдержадміністрації Бориса Петрова з нагоди проведення в області Дня довкілля

13 квітня 2010 - 15:33

17 квітня, у День довкілля, в Запорізькій області стартує ряд заходів з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів і прилеглих до них територій. Мною підписано розпорядження, згідно якого   всі голови районних державних адміністрацій мають забезпечити протягом березня-квітня 2010 року проведення заходів з озеленення, санітарної очистки і благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій.

 У День довкілля керівні органи та комунальні структури  повинні особливо активізувати роботи з благоустрою, щоб гідно підготуватися до відзначення Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні – адже до 9 травня залишилося менше місяця.

17 квітня до роботи стануть представники міських та районних органів влади і місцевого самоврядування, працівники промислових підприємств, вчителі, лікарі, студенти, комунальники. Роботи всім вистачить – необхідно прибрати парки і сквери, прибережні зони, зупинки громадського транспорту, упорядковувати братські могили, меморіальні комплекси та пам'ятники.

За ініціативи облдержадміністрації 17 квітня в Національному заповіднику «Хортиця» проводитиметься День довкілля, у якому візьмуть участь очільники облдержадміністрації та обласної ради,  міста Запоріжжя, керівники підприємств і установ, бізнесмени.

Сподіваюся, що цей почин знайде відгук серед небайдужих жителів міст і сіл нашої області.  Адже це лише наша справа і наш обов’язок – навести лад у своїх домівках і на своїх вулицях, це відповідальність місцевих громад за красу і охайність рідної землі. Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо наш прекрасний Запорізький край квітучим і неповторним.

 

 

Читайте також

Балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

Юрій Малашко: “Боремося за свободу наших оборонців”

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни