Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Робоча група накреслила свої першочергові завдання

13 квітня 2010 - 16:21

Керівник робочої групи «Сталий економічний розвиток, бізнес-клімат та інвестиції» Комітету з економічних реформ в Запорізькій області Володимир Кальцев провів її перше засідання. У заході взяв участь перший заступник голови обласної ради Олександр Клепаков.

Засідання носило в основному організаційний характер, де створено і затверджено робочі підгрупи: стабілізація державних фінансів, розвиток фінансового стану, податкова реформа, дерегуляція і розвиток малого та середнього бізнесу, приватизація, механізм залучення іноземних інвестицій, реформа виконавчої влади, а також затверджено їх керівників та склад.

Учасники заходу затвердили план роботи робочої групи на квітень-червень 2010 року.

- Перед нами Президент України поставив велике завдання - розробити план реформ. Для цього ми маємо максимум два-три місяці, - зазначив заступник голови Комітету з економічних реформ у Запорізькій області Володимир Кальцев. - Ми вже створили робочі групи та їх підгрупи. Тепер нам необхідно розробити програму, яка дозволить вирішити два основних завдання: вивести з кризи економіку та підвищити рівень життя людей.

Володимир Кальцев повідомив, що до складу шести робочих груп запросили відомих вчених, керівників та провідних спеціалістів промислових підприємств, представників фінансових груп, бізнесу та громадських організацій. У роботі Комітету візьмуть участь понад понад тисячу запорізьких фахівців, які через свій досвід, знання та вміння запропонують Президенту України та Кабінету Міністрів своє бачення програми економічних реформ.

- Над цим завданням ми напружено працюємо майже кожен день, тому що нам відведено дуже короткі терміни, ми не можемо затримувати розвиток країни, - підкреслив Володимир Кальцев. - Ми повинні створити у країні велику кількість високооплачуваних робочих місць, збільшити надходження у бюджет, щоб можна було підвищити розміри пенсій, зарплат та життєвий рівень людей.Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 362 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему