Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Робоча група накреслила свої першочергові завдання

13 квітня 2010 - 16:21

Керівник робочої групи «Сталий економічний розвиток, бізнес-клімат та інвестиції» Комітету з економічних реформ в Запорізькій області Володимир Кальцев провів її перше засідання. У заході взяв участь перший заступник голови обласної ради Олександр Клепаков.

Засідання носило в основному організаційний характер, де створено і затверджено робочі підгрупи: стабілізація державних фінансів, розвиток фінансового стану, податкова реформа, дерегуляція і розвиток малого та середнього бізнесу, приватизація, механізм залучення іноземних інвестицій, реформа виконавчої влади, а також затверджено їх керівників та склад.

Учасники заходу затвердили план роботи робочої групи на квітень-червень 2010 року.

- Перед нами Президент України поставив велике завдання - розробити план реформ. Для цього ми маємо максимум два-три місяці, - зазначив заступник голови Комітету з економічних реформ у Запорізькій області Володимир Кальцев. - Ми вже створили робочі групи та їх підгрупи. Тепер нам необхідно розробити програму, яка дозволить вирішити два основних завдання: вивести з кризи економіку та підвищити рівень життя людей.

Володимир Кальцев повідомив, що до складу шести робочих груп запросили відомих вчених, керівників та провідних спеціалістів промислових підприємств, представників фінансових груп, бізнесу та громадських організацій. У роботі Комітету візьмуть участь понад понад тисячу запорізьких фахівців, які через свій досвід, знання та вміння запропонують Президенту України та Кабінету Міністрів своє бачення програми економічних реформ.

- Над цим завданням ми напружено працюємо майже кожен день, тому що нам відведено дуже короткі терміни, ми не можемо затримувати розвиток країни, - підкреслив Володимир Кальцев. - Ми повинні створити у країні велику кількість високооплачуваних робочих місць, збільшити надходження у бюджет, щоб можна було підвищити розміри пенсій, зарплат та життєвий рівень людей.Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни

У Запоріжжі в день Збройних сил України передали автівки військовим та правоохоронцям

Юрій Малашко разом з вихованцями освітнього закладу області привітали бійців зі Днем Збройних сил України

Стартує сервіс замовлення квитків для військових від Укрзалізниці