Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці мають що запропонувати до податкової реформи

16 квітня 2010 - 15:17

Відбулося перше засідання робочої підгрупи «Податкова реформа», яка входить до групи «Сталий економічний розвиток, бізнес-клімат та інвестиції» Комітету з економічних реформ в Запорізькій області.

Робота мала в основному організаційний характер: затверджено склад підгрупи, погоджено напрямки роботи та розглянуто ряд питань, спрямованих на вдосконалення податкової системи в Україні.

Зокрема, свою роботу члени підгрупи розпочали з обговорення проблемних питань оподаткування прибутку підприємств при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності суб'єктами господарювання України, у тому числі, доцільність вдосконалення порядку визначення валових доходів платників податку на прибуток та валових витрат підприємств при роботі з суб'єктами господарювання – нерезидентами.

Окрім цього, розглянуто питання щодо оподаткування підакцизних груп товарів та детінізації економіки, а саме, збільшення податкових надходжень до державного та місцевих бюджетів шляхом детінізації грального бізнесу.

Вирішено підготувати та надати ДПА України пропозиції до Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»; пропозиції до розробленого Міністерством фінансів України проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» стосовно оподаткування підакцизних груп товарів. Також прийнято рішення про підготовку звернення до ДПА України, Держкомітету з питань підприємництва та регуляторної політики, де буде викладено бачення підгрупи шляхів детінізації грального бізнесу в Україні.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

Юрій Малашко: “Боремося за свободу наших оборонців”

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни