"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Визначена ціна газу для бюджетних установ у новому опалювальному сезоні

13 жовтня 2021 - 14:00

 Про укладання договорів на постачання природного газу бюджетними організаціями та установами Запорізької області розповів під час брифінгу голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Днями на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області ситуація з постачанням природного газу бюджетним установам області була визнана надзвичайною ситуацією. Проте на сьогодні рішення знайдено.

На сьогодні підтверджена визначена меморандумом ціна природного газу за 1000 куб. м газу без ПДВ – 13 658,42 грн. Всього ціна газу за 1000 куб. м з ПДВ, з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнту, який застосовується при замовленні потужності на добу, становить 16 554 грн.

Зазначена в договорах ціна буде діяти до кінця 2022 року.

-         Ціна газу для комунальних закладів визначена. Це надає можливість бюджетним установам та організаціям області використовувати переговорну процедуру закупівлі та укласти договори на постачання природного газу в найкоротший термін. На сьогодні від керівників цих установ та голів місцевих громад залежить своєчасний початок та стале проходження опалювального сезону. Газу для всіх вистачить, в наших сховищах його достатньо. Наше головне завдання – щоб кожен заклад був з теплом, - наголосив Олександр Старух.Довідково.

 

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»на виконання положень Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр., укладеного 30.09.2021 між Кабінетом Міністрів України, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних владна офіційному сайті опублікувало Алгоритм дій щодо укладання договорів постачання природного газу бюджетними організаціями.

Також опубліковано безпосередньо проєкти договорів постачання природного газу та протоколу переговорів щодо закупівлі газу, які надають можливість укласти відповідні договори з дотриманням всіх вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Зазначеними документами підтверджена визначена Меморандумомціна  природного газу за 1000 куб. мгазу без ПДВ – 13 658,42 грн

Всього ціна газу за 1000 куб. мз ПДВ, з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнту, який застосовується при замовленні потужності на добу, за Договоромстановить16 554,00 грн.Хочу нагадати, що на сьогодні ринкова вартість природного газу складає майже 37 000 грн за 1000 куб. м.

Зазначена в договорах ціна буде діяти до кінця 2022 року.

11.10.2021 на позачерговому засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області ситуація із постачанням природного газу бюджетним установам області була визнана надзвичайною ситуацією. Відповідний протокол № 29 розміщено на сайті облдержадміністрації.

 

12 жовтня поточного року Експертна комісія з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій  Державної служби України з надзвичайних ситуацій(протокол засідання             № 15/09-21) класифікувала надзвичайну ситуацію, яка виникла у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років, як надзвичайну ситуацію техногенного характеру державного рівня.

Ці рішення надають можливість бюджетним установам та організаціям області використовувати переговорну процедуру закупівлі та укласти договори на постачання природного газу в найкоротший термін.

На сьогодні від керівників цих установ та голів місцевих громад залежить своєчасний початок та стале проходження опалювального сезону. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації