Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У трьох районах Запорізької області стартував опалювальний сезон

18 жовтня 2021 - 13:40

Три райони Запорізької області вже розпочали опалювальний сезон. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко  сьогодні під час наради голови ЗОДА Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів. 

Зокрема, у Василівському, Мелітопольському та Пологівському районах ввімкнули опалення для закладів соціальної сфери. Тепло отримують 34 дитсадки, 27 закладів освіти та 4 лікарні – на ці потреби працює 41 котельня.

Загалом в області 590 котелень. За словами Віталія Литвиненка, всі вони готові розпочати опалювальний сезон. За прогнозами синоптиків, вже цього тижня очікується зниження середньодобової температури, тож, за необхідності, Запорізька область готова розпочати опалювальний сезон у будь-який момент.

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух зазначив, що всі бюджетні організації і установи цього сезону будуть з теплом. Уряд підписав меморандум з НАК «Нафтогаз України» про фіксовану ціну на газ для бюджетних організацій - вартість складає  13,7 грн за кубометр (з урахуванням транспортування та ПДВ – 16,8 грн). Зараз завдання для всіх установ бюджетної галузі - заключити контракт з цим постачальником, нагадав голова ЗОДА.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Моя оцінка – 12 з 10»: ще одна «підземна» школа в Запорізькій області відкрила свої двері для учнів

Освіта без пауз: школярі Запорізької області продовжать навчатися очно зі змішаним режимом

Енергоефективність – наша спільна відповідальність

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.01.2026

Упродовж доби окупанти завдали 795 ударів по 29 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1422-го дня війни

Майже 45 мільйонів гривень зекономлено на закупівлі пального: результати моніторингу робочої групи «Прозорість та підзвітність»

Прифронтове Запоріжжя як приклад кризової стійкості: представники Посольства та Центру антикризового управління Латвії – з робочою поїздкою в регіоні

Дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Запорізькі енергетики оперативно відновлюють електропостачання попри ворожі обстріли і складні погодні умови

Повернутися «додому»: учні школи № 87 чекають на відкриття своєї «підземної» школи

Упродовж доби окупанти завдали 876 ударів по 27 населених пунктах Запорізької області